Ta strona używa cookie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

Pomóż nam stworzyć
ogólnopolskie
Centrum Adopcyjne
dla psiaków.


Nie pamiętam hasła
ZALOGUJ
Pomagamy schroniskom w Krakowie, Zabrzu, Warszawie, Wrocławiu, Nowym Dworze Mazowieckim, Łodzi, Poznaniu i Lublinie. W każdym z nich przebywa mnóstwo psiaków czekających na odmianę swojego losu. Więcej o schroniskach na stronie "O akcji"Riwer - Imię w jego przypadku nie jest przypadkowe. Riwer został wyłowiony z rzeki, u szyi miał resztkę łańcucha. Jest to pozytywnie usposobiony starszy psi Pan. W stosunku do innych psów jak i do ludzi nastawiony pozytywnie. Najbardziej lubi wygrzewać się w słoneczku :)
Riwer
z Krakowa
231
posiłków
Jeszcze 1 osoba i Riwer dostanie posiłek!
Łatek - typ psa stróżującego o bardzo oryginalnej urodzie. Absolutnie nie powinien mieć kontaktu z dziećmi. Potrzebuje konsekwentnego i doświadczonego właściciela. Imię nie jest stosowane w schronisku. Kontaktując się w sprawie psiaka prosimy o podanie jego numeru: 941000012142006
Łatek
z Poznania
180
posiłków
Jeszcze 3 osoby i Łatek dostanie posiłek!
Tofik - ok. 2 letni piesek wielkości średniej, na początku jest nieśmiały dobrze czuje się w towarzystwie innych psów później się ośmiela i jest bardzo miły
Tofik
z Lublina
171
posiłków
Jeszcze 3 osoby i Tofik dostanie posiłek!
Merdak - Merdak czeka na nowy dom już ponad 4 lata. Jest fantastycznym, przyjacielskim psiakiem, w którym nie ma cienia negatywnych cech, jest łagodny, uwielbia ludzi, każdego, kto przechodzi obok boksu wita merdającym ogonem i uśmiechniętym pyszczkiem. Merdak jest bardzo wesołym i przemiłym psiakiem. Długi pobyt w schronisku nie zmienił jego charakteru, bardzo prosi o zainteresowanie i uwagę, dlaczego tak długo pozostaje niezauważony?
Merdak
z Łodzi
385
posiłków
Jeszcze 3 osoby i Merdak dostanie posiłek!
Kacper - Kacper jest średnim 2-letnim psiakiem. Jest bardzo sympatyczny, kontaktowy i energiczny. Patrol interwencyjny odebrał go od właściciela, była bardzo wychudzony, ale powoli wraca do formy :).
Kacper
z Warszawy
388
posiłków
Jeszcze 3 osoby i Kacper dostanie posiłek!
Zeus - Zeus to spory psiak, ale bardzo spokojny. Jest statecznym starszym panem i już nie w głowie mu wygłupy. Bardzo lubi spacery, ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Zeus jest przyjacielski, kochany, lubi głaskanie, będzie wiernym i oddanym przyjacielem. Jest też przyjacielski do innych psów. Dane kontaktowe do opiekuna: 506 403 514
Zeus
z Nowego Dworu Maz.
384
posiłków
Jeszcze 3 osoby i Zeus dostanie posiłek!

PSIAKI, KTÓRE ZNALAZŁY DOM:

Chomik - Chomik jest wysokim, brązowym psiakiem, który ma cztery lata.Bardzo spokojny, zrównoważony, ładnie chodzi na smyczy i jest bardzo, ale to bardzo towarzyski.
Chomik
z Warszawy
otrzymał
68
posiłków
Zamieszkał w Warszawie
Kacper - Kacper jest 2-letnim średnim psiakiem z jasnym, długi włosem. Został zabrany z innego schroniska. Jest miły i sympatyczny, bardzo dobrze chodzi na smyczy, szybko się uczy.
Kacper
z Warszawy
otrzymał
51
posiłków
Zamieszkał w Warszawie

Akcję wsparli m.in.:


Patroni honorowi:


Pomagamy: