PSIAKI DO ADOPCJI

14 psiaków szuka 14 domów po śmierci ukochanej opiekunki

Na Mazowszu, niedaleko Węgrowa żyła wspaniała kobieta, której ogromną miłością były psy. Przygarniała przybłędy, dała schronienie ciężarnej suczce, ratowała bezdomne, wychudzone psiaki. Swoją miłością, domem i opieką obdarzyła 14 psów.

Niestety niespodziewanie odeszła do lepszego świata, zostawiając tęskniące, szukające nowego domu i miłości psie pyszczki.

Poznajcie je bliżej!

Neska – to od niej wszystko się zaczęło

Od Neski wszystko się zaczęło. Przybłąkała się w 2005 r. Szybko się zadomowiła, dosłownie, bo to piesek, który uwielbia siedzieć w domu. Jest łagodna, bardzo lubi być głaskana i mimo dojrzałego wieku jest ciągle bardzo chętna do zabawy. Lubi dzieci, nigdy nie przejawiała oznak agresji.

Ma bardzo dobry apetyt i nie jest wybredna. Jak reszta piesków nigdy nie chodziła na smyczy, poza wizytami u weterynarza, ale jest na tyle młoda duchem, że jest duża szansa na powodzenie. Urodziła się w 2005 roku i waży 9kg.

neska

ŁATKA – psia Matka Polka

Kiedy jedna z suczek zaraz po urodzeniu szczeniąt odeszła do psiego raju, ona dzielnie zajmowała się wszystkimi maluchami, dopuszczając do nich jedynie kogoś, kto mógł zaoferować jej adoptowanym maleństwom coś pożywnego do jedzenia. Lubi strofować towarzystwo. Sama bardzo boi się burzy. Wystarczy, że wyczuje zbliżającą się burzę, panicznie szuka schronienia. Jest przyjacielska, bardzo wdzięcznie okazuje radość na widok swojej Pani/Pana. Nigdy nie chodziła na smyczy, ale dobrze czuje się zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie. Urodziła się w 2007 roku i jest wysterylizowana.

łatka

BACA – nieśmiały synek Łatki

ziomek

Baca jest synkiem Łatki. Lubi spokój i chadza własnymi ścieżkami. Jest nieufny, ale nie wykazywał przy tym nigdy oznak agresji. Gdy komuś zaufa, potrafi radośnie skakać jak mały koziołek okazując radość na widok ukochanego właściciela. Baca nigdy nie chodził na smyczy, szuka raczej domu z ogrodem, niż mieszkania w bloku. Baca urodził się w 2008 roku i waży całe 18 kg.

NORKA – wielki psiak z wielkim sercem

Norka jest najmłodszym uratowanym zwierzątkiem, za to obecnie największej masy… Przybłąkała się wychudzona w 2016 roku i od razu została ciepło przyjęta przez wszystkie inne stworzenia. Szybko nabrała masy, osiągając pokaźne 32 kg, miłość do jedzenia pozostała. Jest przyjacielska, lubi się bawić, dobrze czuje się zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Nie wykazywała nigdy oznak agresji. Norka lubi dzieci, jest ufna i łagodna. Urodziła się w 2016 roku, waży 32,5kg i jest wysterylizowana.

norka

MILKA – suczka o czarującym uśmiechu

Milka jest córką Łatki i siostrą Ziomka. Była najbardziej pulchna z wszystkich szczeniaków, teraz trzyma doskonałą linię. Słynna jest ze swojego hollywoodzkiego uśmiechu, nad którym na pewno można jeszcze trochę popracować 😉 Milka sama nie wie, czego chce, niby chce przyjść się poprzytulać i dać się wygłaskać, ale w ostatniej chwili potrafi zrobić manewr zawracania i tak kilka razy. Kobieta zmienną jest…

Lubi się bawić, nie wykazywała nigdy oznak agresji. Natomiast bardzo boi się burzy i w panice szuka wtedy schronienia w domu. Jest mała i trochę niepoważnie była traktowana przez rodzeństwo, dlatego na pewno dom pełny miłości i zainteresowania jej towarzystwem będzie spełnieniem jej marzeń. Nigdy nie chodziła na smyczy, dobrze czuje się zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie. Urodziła się w 2010 roku, waży 12 kg i jest wysterylizowana.

milka

KAPSEL – uroczy nieśmiałek

Jeden z tzw. chruściaków, czyli piesków, które urodziły się pod stertą gałęzi. Ich mama przybłąkała się w stanie błogosławionym i oszczeniła się tuż obok domu. Kapsel razem z mamą i rodzeństwem został natychmiast przygarnięty, jednak wyssana z mlekiem matki płochliwość została z nim do tej pory. Jest najbardziej oswojony ze swojego rodzeństwa.

Kapsel szuka domu, w którym znajdzie dużo miłości, cierpliwości i chęci pracy z nim, najlepiej pod okiem behawiorysty. Jednak jeżeli obdarzy kogoś zaufaniem, potrafi być bardzo ciepłym i lojalnym pieskiem, który przesłodko nadstawia łepek do głaskania. Kapsel urodził się w 2015 roku i waży 15kg.

kapsel

ZIOMEK – lojalny, odważny i przyjacielski

To prawdziwy facet i weteran. Jest lojalny i przyjacielski, ale też zaw

sze odważnie bronił domu i swojej Pani. Chadza własnymi ścieżkami, przez co o mało nie został inwalidą. Podczas próby przejścia przez ogrodzenie, uszkodził sobie poważnie okolice pachwin. Jest po operacji, wszystko z nim w porządku, jednak lekcji nie wyciągnął 🙂

Ziomek szuka domu z ogrodem. Nie wykazywał nigdy agresji do bliskich, ani ludzi akceptowanych przez bliskich. Po zdobyciu jego zaufania będzie na pewno łagodnym, lubiącym się bawić przyjacielem swojego nowego Pana. Ziomek urodził się w 2010 roku i waży 18.5 kg.

ZUZIA – łagodna i oddana suczka

Zuzia lubi spokój i domowe ciepełko.  Bardzo przywiązuje się do swojego właściciela.

Jest łagodna i nieśmiała w pierwszych kontaktach, o umiarkowanej potrzebie ruchu. Urodziła się w 2007 roku, jest wysterylizowana i waży 10kg. Jest odrobaczona, zabezpieczona przed kleszczami i zaszczepiona.

RAMBO I NERO – energiczni bracia w typie labradora

Różnią się jedynie krawatem, który nosi z dumą Nero. To dwaj bracia, w których z pewnością płynie domieszka krwi labradora. Są bardzo przyjacielskie, imprezowe, zabawowe, wprost wymarzone do przytulania, zabawy i baaaardzo dużo okazywanej im miłości i podziwu.

Nie wykazywały nigdy agresji, jednak ich skoczność w celach zabawowych połączona z rozmiarami mogłaby powalić na ziemię niejednego odważniaka. Nigdy nie chodziły na smyczy i mimo, że lubią wparadować do domu, to jednak dom z ogrodem spełniłby ich marzenia. Urodziły się w 2015 roku i ważą po 30kg.

nero i rambo nero i rambo

BEZA – nieśmiała i łagodna

bezaJeden z piesków, które urodziły się pod stertą gałęzi. Ich mama przybłąkała się w stanie błogosławionym i oszczeniła się tuż obok domu. Beza razem z mamą i rodzeństwem została natychmiast przygarnięta, jednak wyssana z mlekiem matki płochliwość pozostała z nią do tej pory.

Beza szuka domu, w którym znajdzie dużo miłości, cierpliwości i chęci pracy z nią, najlepiej pod okiem behawiorysty. Gdy komuś zaufa, potrafi okazać dużo szczenięcej radości. Urodziła się w 2015 roku, jest wysterylizowana i waży 15kg.

Psiaki pilnie potrzebują domu!

Pieski znajdują się niedaleko Węgrowa (ok. 70km od Warszawy), ale jeśli nie masz samochodu, napisz do nas lub zadzwoń, razem znajdziemy rozwiązanie!

Kontakt w sprawie adopcji

Psiaki możecie poznać wchodząc na stronę: https://kbartoszuk.wixsite.com/14psiakow

Jeżeli chcesz adoptować psiaka, napisz do nas na FB lub mail: 14psiakow@gmail.com lub zadzwoń 501 047 815.

Będziemy wdzięczni za pomoc w udostępnianiu ogłoszeń! Im więcej osób je zobaczy, tym większa szansa, że uda się znaleźć dom dla psiaków.


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button