PSIAKI DO ADOPCJI

Porzucona Luka pilnie potrzebuje domu!

Luka została znaleziona w styczniu w jednej z podkarpackich wsi. Nikt jej nie szukał, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że została wyrzucona w pobliskim lesie.

Mieszkańcy przeganiali sunię, a jej losem przejął się jedynie trzynastoletni chłopiec, który ją dokarmiał, bawił się z nią i zrobił jej prowizoryczne legowisko. Niestety, gdy wracał do domu, sunia zostawała sama na zewnątrz, na mrozie. Rodzina chłopca nie mogła przygarnąć zwierzaka.

Dom, przy którym koczowała Luka znajdował się przy dość ruchliwej drodze. Sunię udało umieścić się w hotelu dla zwierząt.

LUKA

Luka to delikatna, łagodna, lgnąca do ludzi i wpatrzona w człowieka sunia. Jest bardzo posłuszna, nauczona czystości. Ma około 3 – 4 lata. Jest już wysterylizowana. Świetnie dogaduje się z innymi psiakami, uwielbia dzieci! Bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem. Po prostu pies ideał. Nie pozwólmy, by zmarnował się za kratami schroniska!

LUKA BARDZO PILNIE POTRZEBUJE DOMU!!!!!


Kontakt w sprawie adopcji:

Bożena Bator

Pensjonat Pupila Hotel Dla Psów i Kotów

ul. Wałowa 11, Niepołomice (pod Krakowem)

tel. 12 281 21 62, 668 306 076

email: bozena-bator@wp.pl


 

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

jeden komantarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wybierz zwierzaka >
Close
Close