PSIAKI DO ADOPCJI

5 powodów, dla których Butla stanie się miłością Twojego życia!

Butla błąkała się w okolicach Wolsztyna. Była wychudzona i wycieńczona. Prawdopodobnie miała kiedyś jakiś wypadek, szeroko stawia tylne łapy, sprawia jej problem chodzenie po schodach…


Mimo zła, którego doświadczyła w swoim życiu, Butla jest cudownym Psiakiem! Przygotowaliśmy kilka faktów o suni, które przekonają Cię, że to właśnie ONA może stać się miłością Twojego życia 🙂

1. Mimo tego, że ma już 10 lat, to nadal jest pełna werwy i radości!

2. Kocha biegać 🙂

3.  Nie jest wstydliwa, sama domaga się kontaktu – po prostu zachodzi drogę i czeka… aż człowiek zacznie ją łaskawie głaskać!

4. Bardzo potrzebuje ciepła człowieka, codziennego kontaktu, dawki czułości, zapewnienia, że jest kochana i najważniejsza na świecie (typowa kobieta!)

5. Butla już ponad 2 LATA czeka na swój ukochany domek. Wypatruje osoby, która będzie zabierała ją na codzienne spacery – czasami spokojne, a czasami (kiedy stawy by pozwoliły) trochę bardzo szalone, na których sunia by miała masę radości.

IMGP0556

Schronisko wesprze w kupnie wyprawki dla Butli (posłanie, miski, smycz). Pomoże również w leczeniu jej stawów i innych dolegliwości związanych z wiekiem, jeśli takowe wystąpią. Przyszły właściciel dostanie również zapas leków na dwa miesiące.

Zakochaj się w Butli, odkryj w niej przyjaciela! Ona czeka właśnie na CIEBIE!

Jeśli jednak nie możesz jej adoptować, pomóż jej uzbierać 3 miliony kliknięć w ramach akcji Pomagaj codziennie!

Kontakt w sprawie adopcji: 784 908 890. Sunia przebywa w schronisku dla zwierząt w Zielonej Górze.

IMGP0547

 

Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button