PSIAKI DO ADOPCJI

9 – letni Ami czeka na człowieka. To już siedem lat!

Ami przebywa w schronisku w Łodzi przy ulicy Marmurowej, gdzie trafił w 2009 roku jako 2 – letni podrostek.Od tego czasu NIKT się nim nie zainteresował, nie zadzwonił, nie zapytał. Ten psiak to okaz zdrowia, choć widać na jego ciele ślady odleżyn od twardej kostki…

Cudowny – taki Ami jest dla ludzi na spacerze. Cieszy się do nich, chce być przytulany i widać jak bardzo tęskni za tym, aby mieć kogoś na stałe. Psiak jest bardzo wesoły, zupełnie nie widać po nim tych 7 lat spędzonych w schroniskowych warunkach. Wciąż pierwszą reakcją na widok wolontariusza są podskoki, merdanie ogonem i oczy, które mówią „zabierz mnie na spacer”.

Podczas zabawy najbardziej lubi kontakt z człowiekiem, nie zwraca uwagi na zabawki dookoła.  Ami jest także ostrożny i ignoruje inne psiaki. Wiemy jednak, że nie powinien trafić do domu z kotami.  To piesek niezwykle łagodny – pomimo rozpierającej go energii, na spacerze potrafi iść grzecznie na smyczy. Udało się również nauczyć go chodzić w kagańcu, co w schroniskowych warunkach jest nie lada wyczynem.

Wiemy, że istnieją ludzie, na których Ami czeka niemal całe dotychczasowe życie. Prosimy – nie pozwólcie, aby czekał dłużej…

Kontakt: Krzysztof – 538300983, Paulina – 697654614

ami1 ami2 ami3

Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close