PSIAK W DOMU

Atos – duży, młody i radosny pies szuka domu!

Atos to pies, który od początku nie miał lekko… Jako szczenię trafił do ludzi, którzy zupełnie nie nadawali się na opiekunów… Dość szybko wylądował przy budzie, na łańcuchu i tak jego świat ograniczył się do półkola o promieniu dwóch metrów, gdzie nie mógł nawet swobodnie się poruszać czy załatwić… Teraz szuka domu, który wynagrodzi mu stracony czas.

Imię: Atos

Data urodzenia: 2014

Waga: ok. 35-40kg

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Czip: tak

 

Pomimo całego zła jakie go spotkało, Atos jest pełen radości

Z radością reaguje na przyjazd wolontariuszy i możliwość spaceru. Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, a gdy komuś zaufa z chęcią wystawia brzuch do głaskania.

Dzięki dotychczasowej pracy szybko nauczył się pozytywnych zachowań – potrafi chodzić na smyczy, grzecznie przebywa na wybiegu i nie przeskakuje ogrodzeń. Bardzo szybko nauczył się także czystości.

Atos szuka domu raczej bez małych dzieci, bo jest niedelikatny. Jeśli chodzi o inne psy to powinien dogadać się z suczką, ale z racji na gabaryt i nieostrożność nie polecamy go do małych psiaków. Nie boi się także większych zwierząt – bez trudu przestraszył kucyka…

Szukamy dla Atosa cudownego domu, w którym na nowo odzyska radość życia. Cierpliwych ludzi, którzy zwrócą mu stracony czas.

Kiedy będzie z człowiekiem i będzie miał możliwość wybiegania się, z pewnością stanie się spokojniejszy, a przy odrobinie pracy stanie się cudownym psem i przyjacielem na wiele lat oraz kompanem długich wędrówek. Szuka domu, który doceni jego wielkie serce.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 531 788 371 , 600 259 190

Psiak przebywa w Smardzowicach koło Krakowa.


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button