PSIAKI DO ADOPCJI

Aura – piękna suczka o nieprzeciętnej inteligencji

Aura to piękna suczka w typie dobermana (z profilu) oraz beaucerona (en face). Ma dość duże gabaryty, jednak cechuje ją smukła sportowa sylwetka.

Ma około 3 lat, jest pięknie zbudowana. Porusza się z niezwykłą gracją.

Wyróżnia ją nieprzeciętna inteligencja.

Aura jest podatna na pozytywne metody szkoleniowe, a taki rodzaj treningu przyniesie dużo radości zarówno opiekunowi, jak i jej samej. Jednocześnie odpowiednie szkolenie pozwoli opiekunowi wytyczyć granice, co z pewnością jest konieczne w przypadku psa tych rozmiarów.

Aura jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, lubi ich towarzystwo i nie ukrywa tego. W stosunku do innych psów nie jest agresywna.

Aura to pięknaa suczka, która ma w sobie dużą potrzebę miłości

Z uwagi na młody wiek, wymaga trochę ruchu. Może nie trzeba z nią biegać wyczynowo, ale spacery dookoła bloku raczej jej nie wystarczą. Ważne jest też, aby ją zmęczyć psychicznie, ponieważ to bardzo inteligentny pies i potrzebuje stymulacji szarych komórek.

Ta piękna suczka przy odpowiednim szkoleniu jest w stanie stać się idealnym kompanem. Jest w niej ogromny potencjał! Nie pozwólmy, żeby zmarnował się w schronisku. Ta piękna suczka przy odpowiednim szkoleniu jest w stanie stać się idealnym kompanem. Jest w niej ogromny potencjał!


Kontakt w sprawie adopcji

tel. 609 212 748

Psiak przebywaobecnie w okolicach Kluczborka. 

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

14 Comments

 1. In the contemporary globe, a significant percentage of individual populace sustains
  sickness pertaining to strict stress. A number of these targets however begin making use of sturdy anti-anxiety prescribeds in chances of
  healing their health problem, without the understanding that organic cannabis can considerably narrow stress
  and anxiety. I am going to review a couple of
  factors along with you below on why before turning to making use of
  pricey as well as potentially hazardous medications,
  you must reassess using organic herbs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close