PSIAKI DO ADOPCJI

Aura – piękna suczka o nieprzeciętnej inteligencji

Aura to piękna suczka w typie dobermana (z profilu) oraz beaucerona (en face). Ma dość duże gabaryty, jednak cechuje ją smukła sportowa sylwetka.

Ma około 3 lat, jest pięknie zbudowana. Porusza się z niezwykłą gracją.

Wyróżnia ją nieprzeciętna inteligencja.

Aura jest podatna na pozytywne metody szkoleniowe, a taki rodzaj treningu przyniesie dużo radości zarówno opiekunowi, jak i jej samej. Jednocześnie odpowiednie szkolenie pozwoli opiekunowi wytyczyć granice, co z pewnością jest konieczne w przypadku psa tych rozmiarów.

Aura jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, lubi ich towarzystwo i nie ukrywa tego. W stosunku do innych psów nie jest agresywna.

Aura to pięknaa suczka, która ma w sobie dużą potrzebę miłości

Z uwagi na młody wiek, wymaga trochę ruchu. Może nie trzeba z nią biegać wyczynowo, ale spacery dookoła bloku raczej jej nie wystarczą. Ważne jest też, aby ją zmęczyć psychicznie, ponieważ to bardzo inteligentny pies i potrzebuje stymulacji szarych komórek.

Ta piękna suczka przy odpowiednim szkoleniu jest w stanie stać się idealnym kompanem. Jest w niej ogromny potencjał! Nie pozwólmy, żeby zmarnował się w schronisku. Ta piękna suczka przy odpowiednim szkoleniu jest w stanie stać się idealnym kompanem. Jest w niej ogromny potencjał!


Kontakt w sprawie adopcji

tel. 609 212 748

Psiak przebywaobecnie w okolicach Kluczborka. 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button