PSIAKI DO ADOPCJI

Bary – uwielbia pracę z człowiekiem!

Bary to kochany psiak, trafił do schroniska w lutym 2015 roku. Wziął się znikąd, przez co niestety nic nie wiemy o jego przeszłości…

Psiak ma około 9 lat, ale nadal drzemie w nim szczeniaczek. Po wyjściu na wybieg zaczyna się szaleństwo: beztrosko hasa i skacze podrzucając zabawkę 🙂

Bary ma niezwykle miłe usposobienie. Uwielbia być pieszczonym, dopomina się o głaskanie, przytula się, kładzie się na plecach. Na spacerach chodzi grzecznie na luźnej smyczy, tylko czasem ciągnie do innego psa. Nowy opiekun na pewno mógłby go wielu rzeczy nauczyć, ponieważ psiak jest bardzo pojętny. Zna różne komendy, które entuzjastycznie wykonuje.

Kiedy coś mu się nie spodoba istnieje szansa, że złapie zębami. Jednak są one już tak pościerane, że nie jest w stanie wyrządzić dużych szkód (najwyżej zostanie siniak). Psiak akceptuje kaganiec, co jest przydatne między innymi przy wyczesywaniu, za którym nie przepada.

Z uwagi na to, że Bary nie toleruje innych czworonogów poszukujemy domu, w którym byłby psim jedynakiem.

Piesek przebywa w krakowskim schronisku.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt z wolontariuszem pod numerem: 725134535.

_D6D3117-Edit _D6D3141-Edit _D6D3151-2-Edit-2

Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close