PSIAKI DO ADOPCJI

Bruno wyjeżdża do innego schroniska. Liczy na szybką adopcję!

Magda i Bruno mają nadzieję na szybką adopcję!

Bruno do schroniska dla zwierząt trafił ponad 2 lata temu. Przerażony olbrzym szczekaniem i nieufnością skutecznie pozbawiał się szans na nowy dom. Mimo to, jedna z wolontariuszek dała mu szansę.

Powoli zaprzyjaźniali się, poznawali, oswajali. Z czasem on zaczął z utęsknieniem jej wypatrywać, ona nie mogła doczekać się spotkania z nim. 

Chociaż nie mógł znaleźć nowego domu, jego namiastkę otrzymał w schronisku, ufając i zawierzając Magdzie.

Teraz, ze względu na zmianę umowy między gminami, Bruna czeka wywózka do innego schroniska. Do obcych ludzi, obcych psów. A przede wszystkim daleko od swojej jedynej przyjaciółki i opiekunki.

Mają czas do końca stycznia, by znaleźć nowy dom dla Bruna. Całe schronisko trzyma kciuki za szybką adopcję psiaka.

Magda błaga o nowy dom dla Bruna. To jedyna szansa, aby go uratować. 

Jaki jest Bruno? Ma ok 9 lat. To piękny, duży, reprezentacyjny pies. Waży ok. 50 kg. Może dlatego ludzie trochę się go boją. Tym bardziej, że przez kraty boksu straszy i broni swojego terytorium.

Tymczasem, gdy się wejdzie, Bruno zamienia się w misia i wskakuje na kolana! Chyba zapomniał, że taki urósł…

To pies, który w pełni będzie oddany właścicielowi. Stróż i przyjaciel na dobre i na złe. A więc wierny, wpatrzony w człowieka, reagujący na komendy, wesoły. Lubi taplać się w wodzie i przebywać z człowiekiem.

Czasami bywa szalony jak szczeniak. Uwielbia spacery. Cieszy się wtedy jak dziecko. Będzie świetnym stróżem i przyjacielem.

W nowym domu powinien być jedynakiem, ponieważ nie dogaduje się z innymi psami. Jest wykastrowany.

Czy historia tej niesamowitej przyjaźni ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

Na znalezienie domu dla Bruna mamy czas tylko do końca stycznia. Później czeka go wywózka w zupełnie obce mu miejsce. I po raz kolejny, złamane serce. Nie zawiedźmy Bruna. Pokażmy mu, że ludzie potrafią być dobrzy.

Kto otworzy serce na tego Psiaka? Kto pomoże Magdzie, zatroskanej o los przyjaciela? Magda i Bruno czekają już tak długo. Ich czas się niestety kończy…

Bruno przebywa w schronisku w Łodzi. Istnieje możliwość zorganizowania transportu.


KONTAKT w sprawie adopcji:

tel.: 692 486 565

e-mail: kundel100@gmail.com

Pokaż wiecej

Magda Bąk

Studentka IV roku socjologii na Wydziale Humanistycznym AGH. Lubi podróżować, słuchać muzyki i robić zdjęcia. Kocha wszystko co związane z Włochami, a zwłaszcza ich kuchnię. Prywatnie właścicielka szalonego Maltańczyka o imieniu Malik.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button