PSIAKI DO ADOPCJI

Bruno – „jeśli miałby decydować – czy urodzić się, czy nie – pewnie wybrałby to drugie”

Bruno, jeśli miałby decydować – czy urodzić się, czy nie – pewnie wybrałby to drugie… Bo co z tego, że żyje, skoro jego życie jest wypełnione cierpieniem i smutkiem? Po co żyć, skoro polega to tylko na ciągłym zamknięciu i jedzeniu co kilka dni chleba z mlekiem?

Bruno to pies odebrany interwencyjnie. Pies, który nigdy nie wychodził poza mały boksik, bo jego właściciele się go… bali.

Karmiony chlebem z mlekiem, bo na wsi to szczyt dobrobytu. Niestety od tego dobrobytu Bruno zachorował. Po przewiezieniu do kliniki zaczęła się diagnostyka. Bruno miał biegunkę z krwią, był chudy, nie mógł przytyć. Po kilku tygodniach diagnostyki, zastosowaniu masy leków które nie pomagały, postawiono diagnozę.

Oprócz Salmonelli, na którą zachorował (prawdopodobnie zjadając z głodu kurę), psiak cierpi także na prawie całkowitą degenerację kosmków jelitowych…

O ile Salmonellę udało się wyleczyć, to zepsutych jelit już nie 🙁 Na szczęście brzuch już nie boli, jednak trzeba bardzo pilnować diety Bruna. To psiak, który do końca życia musi jeść specjalistyczną karmę hipoalergiczną. Inaczej wszystko wróci i całe leczenie będzie na nic. Dodatkowo musi dostawać suplementy wspomagające pracę jelit.

Oprócz tego Bruno jest kochanym psiakiem, który chętnie wychodzi na spacery i poznaje świat. Nie jest agresywny. Nie wiemy, czego bała się właścicielka – nas Bruno liże po rękach i dziękuje za uratowanie życia.

Jednak czy to życie będzie jeszcze kiedyś szczęśliwe? Znalezienie dla Bruna domu graniczy z cudem, to duży pies, w dodatku z problemami zdrowotnymi, wiemy, że kolejki się po niego ustawiać nie będą. Mimo to my wierzymy, że gdzieś tam czeka na niego jego człowiek, jego lepsze życie, w końcu bez krat i zamknięcia…

Kontakt w sprawie adopcji:

Bruno przebywa w Przytulisku w Głownie, ale do nowego domu zawieziemy go w każdy zakątek Polski!

Tel. 509 104 718 (po godzinie 13.00)


Chcesz wesprzeć Bruna i inne bezdomne Psiaki?

Przekaż swój 1% na rzecz Fundacji Sarigato
Cel szczegółowy: Karmimy Psiaki

KRS 0000 445 475

⇒ www.karmimypsiaki.pl/1procent


Więcej Psiaków do adopcji znajdziesz TUTAJ.

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

jeden komantarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button