NEWSY

Budujemy lepsze jutro dla Psiaków… bez Ciebie to się nie uda!

Każdego dnia powtarzamy, że chcemy więcej i mocniej pomagać. Wierzymy w to, co robimy i bez wytchnienia pracujemy – przekonani, że tak trzeba (!), jeśli chcemy zbudować lepsze jutro dla Psiaków. Pragniemy to zrobić razem z Tobą.

Chcę Ci powiedzieć o czymś bardzo ważnym dla całego zespołu Fundacji… 

Długo przygotowywaliśmy się do stworzenia fundacyjnego sklepu zoologicznego, ale nadszedł ten moment, gdy nasze marzenia o zwiększeniu pomocy stają się rzeczywistością.

Od tej pory za każdym razem, gdy kupisz coś dla swojego pupila, będziesz pomagał bezdomnym Psiakom w całej Polsce.

100 % zysku sklepu będzie przeznaczone na pomoc Psiakom!

Proste? Banalnie proste i w dodatku przyjemne. Wchodzimy w nowy rozdział pomagania razem z Tobą i zwiększamy możliwości akcji Karmimy Psiaki. Dzięki, że jesteś z nami!

e35532fc87eca4cd87d14f3bef3c68b32b51db26c1c31c248bpimgpsh_fullsize_distr

Wspólnie z weterynarzami oraz specjalistami od żywienia psiaków, dobieraliśmy karmy, które znajdziesz w naszym asortymencie. Oczywiście będziemy go poszerzać także o nowe produkty, konsultując to z lekarzami weterynarii oraz ekspertami do spraw żywienia zwierząt. Nie zapomnieliśmy też o Psiakach, które ze względów zdrowotnych potrzebują innej diety, dlatego w ofercie znajdziesz specjalistyczną karmę weterynaryjną. Pupil woli mokrą karmę? Ją także znajdziecie u nas! Chcesz sprawić prezent Psiakowi? A może przyszedł czas na kąpiel? Nie ma problemu, wybór jest duży i z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Sklepów zoologicznych w Polsce jest wiele, ale tylko robiąc zakupy u nas ratujesz bezdomne Psiaki!

Dlatego nie zwlekaj – zajrzyj na naszą stronę i pomagaj: https://sklep.karmimypsiaki.pl.

Przekażesz wieści dalej? Prosimy.

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close