PSIAKI DO ADOPCJI

Bumer – niedoceniony i skazany na schronisko – ADOPTOWANY!

Bumer trafił do schroniska 29 kwietnia 2005 roku, dostał pozycję 4005 i zamieszkał w boksie…

Kolegów miał mnóstwo! Uwielbia kontakt z innymi psiakami, więc zabawa z nimi była odskocznią od smutnej codzienności. Niestety wszyscy najlepsi psi przyjaciele znaleźli rodziny lub odeszli za Tęczowy Most. W końcu to już ponad 10 lat za murami schroniska.

Wszyscy byli pewni, że Bumer znajdzie dom w mgnieniu oka – w końcu jest łagodny jak baranek, radosny, energiczny i wpatrzony w człowieka. Rzeczywistość okazała się brutalna. Pomimo samych zalet, psiaka nikt nie chce przez tyle lat.:(
Nadaje się właściwie do każdego domu, ponieważ dogaduje się z innymi zwierzakami, lubi dzieci i nie sprawi problemu starszej osobie. Wciąż jest wesoły i uwielbia się przytulać, ale niestety wiek robi swoje. Bumer się pochorował… Dlatego teraz domu potrzebuje jeszcze bardziej, tylko czy zdążymy?

Chora wątroba to nie wyrok, ale niestety upływający czas oraz warunki schroniskowe nie sprzyjają zdrowiu. Pomóżmy mu znaleźć ludzi, którzy będą go kochali i pokażą, że świat jest piękny. Wtedy też będzie mu łatwiej wrócić do zdrowia.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:

Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Psitulmnie”

ul. Bytomska 133, Zabrze

tel. do wolontariusza: Lidia 609-403-590

Bumer Bumer3

Tagi
Pokaż wiecej

Natalia Sekuła

Jest właścicielką 16 letniego kundelka Mokisa. Stara się propagować adopcje starszych psiaków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wybierz zwierzaka >
Close
Close