PSIAKI DO ADOPCJI

Carlos – czy czeka go samotna starość?

Po śmierci właściciela Carlos trafił do Krakowskiego Schroniska, potem był adoptowany i znów miał wrócić do schroniska, tak znalazł się w domu tymczasowym „Łapartament”.

 

CarlosCarlos to miły i spokojny pisak, który nie potrzebuje dużo ruchu. Kocha biegać za patykiem i leniuchować. Wszelkie podłużne kawałki drewna to jego miłość. Ulubiona zabawa Carlosa to „rzuć mi patyk a ja z nim ucieknę”.

Z chęcią uczy się nowych komend i jest podatny na szkolenie.

Uwielbia przytulanie i pieszczoty, a w zimie pełni funkcję niezawodnego ogrzewacza.

W domu może zostać sam nawet 8-9 godzin. Jest grzeczny, niczego nie gryzie.

Pies dobrze dogaduje się z dziećmi od około 7 roku życia. Jeśli chodzi o młodsze to czasem nie rozumie ich zachowania, i brak mu cierpliwości. Wobec innych psiaków jest raczej przyjazny. Carlos nie lubi jednak, kiedy inny pies jest zbyt natarczywy. Wtedy pokazuje zęby i sprowadza kolegę na ziemię 🙂 Koty z kolei zupełnie ignoruje. Jego postawa jest uległa, stara się nie wchodzić im w drogę.

Carlos

Jeśli chodzi o jadę samochodem i tramwajem to piesek jest bardzo grzeczny i nie ma z tym problemu. Chętnie wskakuje do środka i kładzie się pod siedzeniem.

Z pewnością będzie wspaniałym, bezproblemowym i oddanym przyjacielem dla przyszłego właściciela! [sg_popup id=”1″ event=”onload”][/sg_popup]


Kontakt w sprawie adopcji:

Telefon: 534-253-322

E-mail: aminaba666@gmail.com

Jeśli chcesz przeczytać pełny opis Carlosa wejdź na www.facebook.com/lapartament/

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close