NEWSY

Cat Paw wspiera Karmimy Psiaki!

Schroniska każdego dnia mierzą się z ogromnymi potrzebami swoich podopiecznych. Trafiają do nich przeważnie biedne, głodne i chore zwierzęta. Nasza akcja od dawna już wspiera te Psiaki i Kociaki, przekazując odpowiednie zapasy karmy, akcesoriów i leków.

Obecnie pod naszą opieką jest 25 schronisk z całej Polski, a ich pracownicy i wolontariusze codziennie walczą o lepsze życie dla Bezdomniaków. Dzięki współpracy z firmami możemy działać na większą skalę i wspierać coraz więcej placówek.

Cat Paw

Współpraca z Cat Paw

Firma Cat Paw to producent srebrnej biżuterii i świetny przykład biznesu odpowiedzialnego społecznie.

50% zysków ze sprzedaży biżuterii przeznaczają na pomoc bezdomnym Psiakom i Kociakom. Tym razem zdecydowali się wesprzeć darowizną naszą fundację.

Dzięki ich wsparciu mogliśmy zrobić prezent Inicjatywie dla Zwierząt – organizacji, która od kilkunastu lat ratuje życie bezdomnych zwierzaków z Zielonej Góry i okolic. Stowarzyszeniu kupiliśmy sprzęt za 2 064,19 zł do wyłapywania m.in. kotów wolnobytujących. Na zestaw składają się komplet siatek i specjalny chwytak. Wierzymy, że będą organizacji dobrze służyć przez lata.

cat paw

Taki sprzęt jest niezbędny do przeprowadzenia akcji kastracji i sterylizacji kotów, a takie inicjatywy są dla nas szczególnie ważne. To bardzo skuteczny i humanitarny sposób, który doprowadzi do ograniczenia bezdomności zwierzaków w krótkim czasie. Dzięki ograniczeniu rozmnażania, mamy szansę rozwiązać problem nadpopulacji kotów.

Biznes z sercem

Bardzo się cieszymy, że udaje nam się współpracować z kolejnymi partnerami, którzy – tak jak my – chcą wspierać potrzebujące czworonogi. Mamy nadzieję, że inicjatywy takie jak ta zainspirują więcej firm do pomagania. Każda darowizna na rzecz naszej akcji poprawia warunki życia Bezdomniaków. Pozwala na ich leczenie i specjalistyczną opiekę, a w efekcie znalezienie nowego domu. Nawet najmniejsza kwota podarowana na rzecz tych zwierzaków, to ogromna szansa na zmianę ich życia na lepsze

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Cat Paw za wsparcie naszych działań i za okazane nam zaufanie! A was zachęcamy do zajrzenia do nich na stronę i kupowania biżuterii ze zwierzakowymi motywami – możecie sprawić sobie przyjemność, a przy okazji pomóc zwierzakom.

 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close