NEWSY

#CharytatywnaChoinka w Muzeum Łazienki Królewskie – przeżyjmy to jeszcze raz

Wigilia już jutro i wszyscy jesteśmy w Świątecznym nastroju, dlatego ten wieczór wydaje nam się idealnym momentem, żeby na chwilkę wrócić wspomnieniami do ubierania pierwszej w Polsce Charytatywnej Choinki w Muzeum Łazienki Królewskie.

Był piękny zimowy wieczór, kiedy 12 grudnia 2018 w kameralnym gronie zainaugurowaliśmy akcję #CharytatywnaChoinka. Mieliśmy przyjemność spotkać się w Pałacu na Wyspie w Muzeum Łazienki Królewskie wspólnie z przyjaciółmi, partnerami akcji i ambasadorami wydarzenia – Agnieszką Grzelak, Barbarą Kurzaj i Reżyserem Życia, by po raz pierwszy w historii ubrać Charytatywną Choinkę.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Piękna przestrzeń Sali Salomona swoim wystrojem wprowadziła ciepłą, świąteczną atmosferę wśród uczestników spotkania. Magiczny klimat potęgowały wszystkim znane świąteczne utwory, grające w tle, a przede wszystkim wspaniała choinka, wokół której gromadzili się wszyscy.

Zaproszeni Goście wraz z ekipą Karmimy Psiaki i Muzeum Łazienki Królewskie przygotowywali bombki, by później zawiesić je na choince. Wszystkie przygotowane na ten wieczór bloczki ze zdjęciami i potrzebami Psiaków i Kociaków ze schronisk, zostały zamknięte w bombkach i kreatywnie przyozdobione. Każda z nich jest ręcznie robiona i jedyna w swoim rodzaju!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Korzystając z okazji, chcieliśmy wszystkich naszych Czytelników zaprosić do Muzeum Łazienki Królewskie. Nasza choinka wciąż tam stoi i  wszyscy zwiedzający Muzeum mogą zabrać z niej ozdobę i przygotować paczkę dla wybranego Bezdomniaka, po czym wysłać ją na adres schroniska, który znajduje się na bloczku.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym Gościom za udział w pierwszym strojeniu Charytatywnej Choinki. Dla naszej fundacji był to bardzo ważny moment! W szczególności dziękujemy Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie za udostępnienie przestrzeni na wydarzenie, wspaniałą współpracę oraz wielkie serce dla bezdomnych Zwierzaków.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Wideorelację z wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.

#łazienkikrólewskie #lazienkipark, #royallazienki #lazienki_krolewskie #lazienkikrolewskie

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

2 Comments

  1. Każda charytatywna akcja, która przynosi efekty jest świetna! Co ciekawe na święta najczęściej otwieramy swoje portfele na potrzebujących ludzi, czy zwierzęta! Gratulacje za akcje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close