OCZAMI PSIAKA

#CharytatywnaChoinka wystartowała! Chcemy wesprzeć schroniska w całej Polsce, Ty też możesz pomóc!

 

#CharytatywnaChoinka to akcja organizowana na rzecz Bezdomniaków od pięciu lat przez Karmimy Psiaki. Jej zasady są bardzo proste, internauci wysyłają gwiazdkowe prezenty wybranym przez siebie Psiakom i Kociakom do schronisk.

 

Tegoroczna zima, będzie wyjątkowo ciężka dla czworonożnych mieszkańców przytulisk, ceny artykułów żywnościowych dla zwierząt poszybowały w górę. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest znaczny wzrost cen mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego w tym tłuszczów, a także zwiększenie kosztów produkcji artykułów wysoko przetworzonych. W tym roku na wsparcie Internautów czeka 880 Psiaków i Kociaków z 45 schronisk z całej Polski. Prezenty, za pośrednictwem strony internetowej www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka można wysyłać od 1 do 27 grudnia 2022 roku. 

 

Mechanizm akcji #CharytatywnaChoinka jest prosty i intuicyjny

Karmimy Psiaki stawia na pomoc celowaną, tak by odpowiedzieć na indywidualne potrzeby psiaków i kociaków. Każdy zwierzaków ma przypisany koszyk produktów wskazanych przez organizację sprawującą nad nim bezpośrednią opiekę. Wśród prezentów znajdują się artykuły takie jak specjalistyczna karma, suplementy diety, nowe legowisko lub ubranko na zimę. Każda paczka dostosowana jest do faktycznych potrzeb zwierzaka. Wyniki akcji można monitorować na bieżąco za pośrednictwem licznika na stronie www.karmimypsiaki.pl/charytatywnachoinka oraz oficjalnego Facebooka Karmimy Psiaki.

Akcję w 2022 roku wspierają również gwiazdy  m.in. Krzysztof Ibisz, Agnieszka Woźniak-Starak, Red Lipstick Monster, Maxineczka, Joanna Jabłczyńska, Janina Bąk, Adam Van Bendler i wiele innych!

 


Pokaż wiecej

Agnieszka Szymuś

Copywriter, specjalista do spraw SEO oraz content marketingu. Z zamiłowania dziennikarz, a prywatnie posiadaczka, suczki o imieniu Stefi, która jest dla niej inspiracją do tworzenia treści psiostajlowych.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button