PSIAKI DO ADOPCJI

Cudak – niezwykły pies, z niezwykłą, kosmiczną energią!

Cudak to bez wątpienia pies wyjątkowy! Wiele osób próbowało ustalić jakim mixem ras jest psiak. Wyszło dość nietypowo, bo znawcy orzekli, że Cudak jest mieszanką bullteriera i… jamnika. Tego się nie spodziewaliście, prawda? 🙂

Piesek trafił do fundacji miesiąc temu. Każdy był pewien, że się zgubił, więc zaczęło się ogłaszanie i szukanie rodziny. Niestety nikt się nie zgłosił, a Cudak trafił do hotelu gdzie cierpliwie czeka na dom.

Psiak ma około 3 lat i mnóstwo pozytywnej energii – nawet u największego smutasa zbudzi uśmiech i radość. Umie podstawowe komendy, między innymi: siad, łapka, waruj i turlaj, jednak najlepiej wykonuje komendę: kochaj człowieka!

W Cudaku nie ma cienia agresji w stosunki do ludzi. Niestety w stosunku do innych psów jest dość trudny,  ale jest to kwestia do wypracowana.

Psiak przebywa obecnie w rejonach Krakowa. W sprawie adopcji prosimy dzwonić pod numer telefonu: 509188082.

cudak1 cudak3 cudak5

 

 

Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close