PSIAKI DO ADOPCJI

Czejen – psiak uratowany z łańcucha szuka kochającego domu!

Historia Czejena, jak jedna z wielu psich historii, jest historią ludzkiej obojętności, egoizmu i braku odpowiedzialności.

Przez pierwszych  5 lat swojego życia Czejen był stróżem na posesji. Zima czy lato, mróz czy upał – biedna psina uwiązana na łańcuchu siedziała sama, pilnując podwórka. Tak mijały mu godziny, dni, tygodnie, miesiące, lata… Każdy dzień był taki sam.

Czejen z kolegą

Czejen oraz jego młodszy kompan (który już ma dom) zostały zabrane z tego miejsca. ”Opiekun” psów zaproponował ich sprzedaż, ponieważ są rasowe. Chciał się ich pozbyć, bo jednej nocy uciekły i dokonały szkód na sąsiedniej posesji. Czejen był dla niego jak przedmiot, który okazał się wadliwy i którego łatwo można było się pozbyć.

Każdemu, kto spojrzał na wychudzone psy uwiązane na łańcuchu, a w oczach miały jedynie ból, pękało serce.

Czejen to  psiak w typie rasy husky.

Czejen

Ma około 8 lat i jest psem, który uwielbia dłuższe spacery. Przez około 6 lat żył przywiązany łańcuchem do budy. Toleruje inne psy. Zazwyczaj ma do nich obojętny stosunek. Jest raczej psim indywidualistą. Ma charakter typowy dla przedstawicieli ras północnych.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel.: 690 032 389

Psiak przebywa obecnie w domu tymczasowym w okolicach Poznania (wielkopolska).
Przed adopcją wymagana jest uzupełnienie ankiety, odbycie wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.


 

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close