NEWSY

Dlaczego wierzymy, że w Tobie jest MOC?

Dlaczego pomagasz? Co Cię motywuje by robić do dla innych? Dlaczego chcesz wspierać Psiaki, dzieci, niepełnosprawnych, ratować przyrodę? Dlaczego w ogóle „robić dobro”?

Te i inne pytania zawsze pojawiają się, gdy zastanawiasz się dlaczego warto pomagać, jak to zrobić i komu. Możesz mieć milion myśli, potem usprawiedliwień dlaczego temu, a nie innemu.

Szczerze? Jest to całkowicie normalne i każdy się nad tym zastanawia. Dziś jednak chcę Ci opowiedzieć dlaczego pomagamy (najczęstsze odpowiedzi) i co można zrobić by pomóc realnie, oczywiście Psiakom :).

Znasz już skalę problemu w Polsce (pisaliśmy o nim tutaj). Wiesz o tym, ile Psiaków potrzebuje WŁAŚNIE Ciebie.

Opowiedziałam w video o pierwszym takim rozwiązaniu w Polsce. Chcemy abyś zrobił pierwszy krok by pomóc schronisku, które to właśnie Ty wybierzesz. Celem kampanii jest wsparcie jak największej ilości placówek i zwrócenie uwagi na problem bezdomności. To Ty masz MOC do pomagania :).

Zacznijmy w takim razie, co trzeba zrobić?

  1. Wchodzisz na stronę: karmimypsiaki.pl/zalogujsiedopomagania.
  2. Wybierasz przycisk: „Zostań liderem” i przechodzisz do formularza.
  3. Uzupełniasz wszystkie pola, wybierasz schronisko, któremu chcesz pomóc.
  4. Czekasz na kontakt Sylwii, która pomoże Ci przeprowadzić Twoją własną poMOCną grupę.
  5. Pomagasz organizując zbiórkę, kupując karmę, koszulkę, przekazując swój 1 % podatku i zapraszając znajomych do swojej grupy.

Jest coś jeszcze!  W Tobie i Twoich znajomych jest ogromna MOC, bo za każdą zalogowaną w projekcie osobę, nasz Partner Eukanuba przekaże posiłek dla wybranego przez Ciebie schroniska.

Co więcej, za każdy kupiony posiłek dla Twojego schroniska dorzucimy drugi, bo mnożymy dobro z miłości do Psiaków.

Możesz stworzyć Twoją własną grupę razem ze swoimi znajomymi, w swojej pracy lub organizacji. Celem jest przekazanie jak największego wsparcia polskim schroniskom.

Jeśli jednak nie czujesz się na siłach i wolisz dołączyć do grupy, to:

  1. Wchodzisz na stronę: karmimypsiaki.pl/zalogujsiedopomagania.
  2. Wybierasz przycisk: „Dołącz do grupy” i szukasz znajomej grupy, która pomaga Twojemu schronisku.
  3. Przechodzisz do formularza, uzupełniasz wszystkie pola i wybierasz sposób pomocy (przekazanie fizycznie karmy lub kupienie jej). Wszytko zależy od Ciebie.
  4. Jeśli będzie miał pytania, zawsze możesz się z nami skontaktować, chcemy Ci pomóc :).
  5. Pamiętaj, że pomagasz dołączając do zbiórki, kupując karmę, koszulkę, przekazując swój 1 % podatku i zapraszając znajomych do grupy.

Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, ale wierzę w Ciebie i Twoje możliwości, byśmy razem pomogli tym, którzy o tą pomoc nigdy nas nie poproszą :). Pokażmy, ile możemy razem zrobić.

Wierzę w Ciebie, a Psiaki, z pewnością będą Ci wdzięczne do końca swojego życia :).

 

 

Pokaż wiecej

Agnieszka Sadowska

Od zawsze chciałam pomagać. Pomoc tym, którzy o pomoc nie poproszą jest czymś niesamowitym i każdego dnia sprawia, że chcę zrobić jeszcze więcej. Uwielbiam książki i podróże :). Na co dzień Prezes Fundacji Sarigato.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button