PSIAKI DO ADOPCJI

Nie pozwól by delikatna Doli spędziła zimę w schronisku!

Ta cudna psina nazywa się Doli. Ma ok. 3 lata. Za kratami „przechowalni” siedzi już prawie rok. To Psiak w typie rasy TTB. Jest dobrze zbudowana, średniej wielkości.

To pełna pozytywnej energii dziewczyna. Ma łagodny charakter, jednak nawet pod wpływem silnych emocji nie zachowuje się porywczo.

Doli

Suczka jest już po sterylizacji. Została też odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Sunia potrzebuje domu, chociażby tymczasowego. Nie pozwólmy, by spędziła zimę w gminnym kojcu!

Nie znamy jej stosunku do kotów. Z całą pewnością suczka toleruje inne psy. Akceptuje też dzieci. Mały wolontariusz był z nią na spacerze i sunia była zachwycona!j

Doli jest bardzo wesołym i kontaktowym psem, ma wielkie serce.

Widać, że jest spragniona kontaktu z człowiekiem i cieszy się każdą chwilą spędzoną w towarzystwie ludzi. Lubi spacery. Po wyjściu z kojca na spacer ciągnie nieco na smyczy. Psiak przebywający w zamknięciu wychodzi nieczęsto, więc ma w sobie dużo niespożytej energii.

Doli

Problemy z chodzeniem na smyczy to jednak kwestia silnych emocji i psiak powinien uspokoić się, kiedy zrozumie, że spacer to rzecz normalna i stały element jego codzienności.


Kontakt w sprawie adopcji Doli:

tel. 512724828

Doli przebywa obecnie w okolicach Poznania.

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button