PSIAKI DO ADOPCJI

El Perro – czy zostaniesz moim prawdziwym amigo?

EL Perro to psiak w typie szorstkowłosego teriera niemieckiego i jamnika szorstkowlosego. Jest bardzo przyjazny każdemu, bo dla El Perro każdy człowiek ma ogromną wartość. Swoim spokojem i pozytywnym nastawieniem wprowadza w życie wewnętrzną harmonię, która udziela się każdemu, kto go pozna.

El Perro

Piesek prawdopodobnie spędził większość życia w schronisku, w którym doświadczył wyjątkowo ciężkiego okresu głodu i zaniedbania.

Mimo krzywd, które go spotkały jest bardzo optymistycznie nastawionym do świata. Ciężkie schroniskowe czasy dają mu się we znaki. Jego małe, krótkie łapki zaczynają mieć problemy, głownie stawy łokciowe wymagają oszczędzania się.

Dlatego ciepły dom – najlepiej bez schodów (lub małą ilością) – byłby dla El Perro wspaniałym prezentem. Psiak uwielbia spacery, zabawy, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest wielkim łasuchem i potrzebuje lekkiego odchudzenia.

Odgłosy miasta, ruch na ulicy nie robią na nim żadnego wrażenia. Nie zaczepia innych psów, pilnuje się opiekuna, bezproblemowo podróżuje w aucie, dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne oraz wizyty u weterynarza. Trzyma czystość w domu.

Potrzebuje niewiele – fajnych, dobrych ludzi, którzy się nim zaopiekują, podarują mu ciepły kąt z milutkim posłankiem. Ofiarują swój czas na wspólne spacery, mizianie oraz drapanie za uszkiem.

Piesek będzie wspaniałym kompanem każdej średnioaktywnej rodziny lub spokojnych, starszych osób. Ma idealną zdolność do szybkiej adaptacji do każdych warunków.


 • Rok urodzenia – 2009
 • Waga – ok. 15 kg
 • Kastracja – TAK
 • Umaszczenie – szorstkowłosy, ciemny podpalany
 • Budowa – niskopodłogowy, długie ciało, krótkie łapki
 • Stan zdrowia – zwyrodnienia stawów łokciowych.
 • Dzieci – stosunek pozytywny. Preferowany wiek +4
 • Stosunek do PSÓW – do suczek i psów pozytywny
 • Stosunek do KOTÓW – wykazuje pobudzenie w obecności kotów, królików itp.
 • Każdy przypadek domu ze zwierzęciem futerkowym będzie rozpatrywany indywidualnie

  KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:

Anna Ziędalska: adopcje@schronisko.info.pl


Możecie pomóc El Perro! Wystarczy jedno kliknięcie! Więcej szczegółów: https://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

El perro

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button