PSIAKI DO ADOPCJI

Farrel – 5 lat w schronisku, wciąż uśmiechnięty – ADOPTOWANY

Farel to około 6-7 letni psiak. Waży 25 kg i główką sięga za kolana. Jest niesamowicie przyjazny dla ludzi i innych psów oraz suczek. Nie ma w nim cienia agresji. To piękny, mądry psiak, którym nikt się nie interesuje…

Pies mieszka w schronisku już ponad 5 lat. Najokropniejsze w tym wszystkim jest to, że w ciągu tego czasu nie było żadnego telefonu do Farela. Ani jednego…

Cudowny, wspaniały, niesamowity – takimi słowami określają psiaka wolontariusze. Podkreślają fakt, że słowa to i tak zbyt mało, żeby wyrazić, jak dobrym i wyjątkowym psem jest Farel.

Mimo energii, która włącza mu się na widok człowieka, umie szybko się wyciszyć. Rozumie co wolno, a czego nie. Pięknie reaguje na komendę „siad.” Początkowo bardzo się cieszy, wita, skacze. Później grzecznie kładzie się i czeka na pozwolenie człowieka. Nie narzuca się, nie jest nachalny. Jednak, gdy już się go zawoła – psiak tuli się jak tylko może… Bardzo, ale to bardzo potrzebuje swojego człowieka.

Uwielbia się bawić, aportować i chodzić na spacery. Będzie idealnym towarzyszem. Czego chcieć więcej?

Idealnie odnajdzie się w domu lub mieszkaniu. Schody, piętro, lub brak windy to nie problem.

Może to Ty otworzysz serce i adoptujesz Farela?

Psiak przebywa w schronisku w Celestynowie pod Warszawą.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt na numer: 509 505 190.

12802967_907575876007462_8244930513989105394_n

Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close