PSIAKI DO ADOPCJI

Fernando będzie wspaniałym przyjacielem, jeśli tylko dasz szansę!

Początkowo Fernando kompletnie nie mógł odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości. Bardzo się bał i nie chciał wychodzić na spacery. Jednak obecnie doszedł już do siebie. Dał się poznać jako pies bardzo wesoły, łagodny, zawsze chętny do przytulania i rozdający całuski wszystkim poznanym osobom.

Fernando nie jest pieskiem lękliwym, ale takim, który mimo swojego młodego wieku nie miał jeszcze szansy w życiu, aby zbudować silnej relacji człowiekiem.

Każdego dnia odkrywa, że kontakt z ludźmi może być przyjemny i że warto im zaufać.

Szybko oswaja się z nowymi sytuacjami i przedmiotami. Ostatnio, przy okazji sesji zdjęciowej, poznał aparat fotograficzny, którego – sądząc po jego zaskoczeniu – prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widział.

Polecamy Fernanda jako psa towarzyszącego dla rodziny, która lubi spacery i zabawy na świeżym powietrzu.

Ze względu na to, że wprost uwielbia towarzystwo innych psów i szuka wśród nich wsparcia, rekomendujemy go do domu zamieszkałego przez inne przyjazne czworonogi. Fernando w towarzystwie psów czuje się szczęśliwy, swobodny i odważny. Inne psiaki mogłyby mu pomóc w szybkim zaaklimatyzowaniu się w nowym otoczeniu.

Bardzo dobrze reaguje na małe dzieci, które potrafią nawiązywać prawidłowe relacje ze zwierzętami. Na chwilę obecną Fernando może mieć problem z zaaklimatyzowaniem się w domu, w którym nie ma innych czworonogów.

Wymaga również opieki doświadczonych opiekunów, którzy mieli już psy, potrafią czytać wysyłane przez nie sygnały i mają czas na dalszą pracę z psem.


Kontakt w sprawie adopcji:

Justyna – 660 691 535


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button