PSIAKI DO ADOPCJI

Fighter – „to najsilniejszy i najdzielniejszy pies, jaki stanął nam na drodze”

Fighter jak samo imię wskazuje to prawdziwy Wojownik!

Błąkał się zdziczały po ulicy, aż skasował go samochód. Okazał się najsilniejszym i najdzielniejszym psem, jaki stanął nam na drodze. Przetrwał, przeżył i po paru miesiącach wrócił do pełni zdrowia.

Trafił do nas w styczniu tego roku z łatką psa dzikiego i agresywnego. I przez pierwszy okres właśnie tak było, a do tego doszły zabiegi weterynaryjne, które stały się priorytetowe, zamiast pierwszorzędnej socjalizacji.

Przez te miesiące Fajtek bardzo dużo przepracował, jednak dalej to specyficzny zwierzak.

Nie dla każdego, a i dla nikogo od ręki. Typ psa, którego trzeba przestudiować i nauczyć się jego obsługi. Inaczej jest średnio przewidywalny, potrafi rzucić się z zębami i ugryźć.

Jednak, gdy już kogoś bardzo dobrze pozna i zaufa, daje robić ze sobą coraz więcej i więcej, m.in zaczyna wyczekiwać, cieszyć się, nakazuje głaskanko, wymusza smaczki, daje się czesać. Zaczął okazywać emocje, a wcześniej z niego nie można było wyczytać nic.

Gdy ktoś się z nim zaprzyjaźni i zechce poświęcić tyle czasu, ile trzeba, zyska najlepszego kumpla…. i już mu go zazdrościmy.

Te nerwuski po rozpracowaniu okazują się niezawodne, a postępy takiego psiaka cieszą najbardziej. On ma ogromny potencjał, jest zachwycająco mądry i z dnia na dzień fajnie się socjalizuje.

Fighter to pies w typie podhalana

Ma ok. 8 lat i powinien ważyć do 35 kg. Nie polecamy go jednak do dzieci ani do innych zwierzaków.

Na smyczy chodzi koło nogi i nie reaguje na inne psy. Warunkiem adopcji w pierwszej kolejności jest zapoznawanie psa przed zabraniem oraz wypełnienie ankiety, potem wizyta przedadopcyjna w potencjalnym domu i podpisanie umowy.

Fighter jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany i zabezpieczony przeciwko kleszczom.
Czeka na ODPOWIEDNI i DOŚWIADCZONY dom, w boksie w rogu schroniska…


Kontakt w sprawie adopcji:

Psiak przybywa w schronisku w Celestynowie.
tel. 509 505 190


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button