PSIAKI DO ADOPCJI

Fikcja – schronisko to nie miejsce dla tej delikatnej suni

Fikcja to malutki, uroczy Psiak. Przy pierwszym spotkaniu jest zwykle mocno wycofana. Nie wiemy, co dokładnie wcześniej  ją spotkało – możemy tylko się domyślać. Gdy nieznajomy podchodzi do Fikcji, zachowuje ona lekki dystans – jest nieufna. Szczególnie bojaźliwa jest w kontakcie z mężczyznami.

W damskim towarzystwie – mimo, że nadal pozostaje wycofana – czuje się bardziej komfortowo. Mimo swoich lęków, domyślamy się, że będzie skłonna pokochać każdego właściciela bez względu na płeć – liczy się jego zaangażowanie, czas i cierpliwość.

Gdy już przełamie pierwsze lody, sama dopomina się o uwagę i głaskanie. Zamienia się w pełnego życia, radosnego psiaka. Fikcja nie ma też problemów z innymi psiakami – mieszka ze swoim psim kolegą i tworzą zgrany duet.

Od pierwszych chwil widać, że lubi towarzystwo – bardzo przyjazny i radosny z niej psiak. Ma dopiero dwa lata, więc jeszcze sporo życia przed nią – dzięki Twojej adopcji i wsparciu ma jeszcze szansę być szczęśliwa i czuć się bezpiecznie.

Z doświadczenia wiemy, że z początku nieufny psiak potrafi bezgranicznie odwdzięczyć się za otrzymaną pomoc. Jak widać ze zdjęcia Fikcja to psiak nietypowej urody – rasy mieszanej. Szukamy dla niej ciepłego domu, właściciela któremu będzie mogła w pełni zaufać i któremu nigdy nie przejdzie przez myśl, aby porzucić tego uroczego psiaka.

Kontakt w sprawie adopcji

Na nowego właściciela Fikcja czeka w Miejskim Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze.
Więcej informacji o psiaku i adopcji pod numerem telefonu: 784 90 88 90


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.


Porzucone Psiaki możesz wesprzeć, angażując się w kampanię #wTrasieDaSię.

Pokaż wiecej

Patrycja Biernat

Studentka marketingu i wzornictwa. Chętnie angażuje się w działania charytatywne, do których motywuje ją praca z ludźmi. Wolny czas lubi spędzać aktywnie np. zwiedzając nowe miejsca.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button