PSIAKI DO ADOPCJI

Energiczny Fisz szuka zdecydowanego właściciela – ADOPTOWANY!

Ogłoszenie nieaktualne


Fisz to dorosły, dojrzały pies w typie rasy alaskan malamut. Trafił do schroniska na początku tego roku. Bardzo szybko został adoptowany, jednak po jednym dniu oddany… 🙁

To przepiękny psiak, dlatego budzi duże zainteresowanie. Niestety, często ludzie nie zastanawiają się, że psy tej rasy potrzebują dużo ruchu i uwagi. Jest typowym malamutem – lojalnym, radosnym, bardzo wytrzymałym i energicznym! Potrzebuje opiekuna stanowczego i takiego, który nie pozwoli sobie ‚wejść na głowę’. Trzeba umiejętnie pokazać mu granicę, bo inaczej szybko będzie chciał robić wszystko ‚po swojemu’. Mimo swojego wyglądu, nie są to psy stworzone do przytulania i leżenia na kanapie. Fisz musi mieć zapewnioną dużą dawkę ruchu!

Jest psem o bardzo silnym charakterze, który nie chce odpuszczać i na każdym kroku próbuje postawić na swoim. W bardzo krótkim czasie opanował podstawowe komendy więc szybko się uczy. Lubi aportować i bawić się zabawkami.

Gdy jest wybiegany chętnie się przytula, pakując swoje 40 kg na kolana. J To cudowny pies z dużym potencjałem, ale potrzebuje człowieka, który poświęci trochę czasu, aby go odpowiednio wychować.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
Krakowskie Północniaki
Schronisko w Krakowie ul. Rybna 3
tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41
e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl

_D6D3051-Edit-2

_D6D3069-Edit-2

ADOPTUJ ODPOWIEDZIALNIE!

Schronisko w Krakowie ul. Rybna 3

tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41

 

Tagi
Pokaż wiecej

Natalia Sekuła

Jest właścicielką 16 letniego kundelka Mokisa. Stara się propagować adopcje starszych psiaków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close