NEWSY

Fluomaraton Zumba® Fitness w Krakowie – 527 osób pomogło Psiakom

19.03.2016 r. zapadnie na długo w pamięci Krakowian. Właśnie w tym dniu odbył się największy do tej pory Maraton Zumba dla KarmimyPsiaki w Polsce! Właśnie na nim zanotowaliśmy rekordową liczbę uczestników i zebraliśmy najwięcej karmy dla bezdomniaków!

Od samego początku towarzyszył mu niesamowity pazur i wyjątkowy charakter! Śmiech, zabawa, pozytywna energia i aż 527 serc rozgrzewających do czerwoności Halę Sportową Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie! Jakby tego było mało atmosferę dodatkowo podkręcała świadomość zabawy w blasku neonów i farb fluorescencyjnych! 

Na ciałach uczestników malowaliśmy farbkami esy floresy, serduszka, kropki i milion różnych wzorów, które pod wpływem specjalnych lamp dawały efekt absolutnie nie z tej ziemi! Czyste szaleństwo!

flo11

flo4

Kiedy wszyscy już się pomalowali nastał czas oczekiwania na start. To było coś wspaniałego! Każdy czuł w powietrzu energię, która już za chwilę miała eksplodować! I wiecie co? Tak się właśnie stało! Wystarczyło tylko, aby instruktorzy weszli na scenę i już w pierwszej sekundzie nastąpił prawdziwy wybuch! Wprost magiczne przeżycie! Wspominając ten wieczór od razu zaczynamy mieć gęsią skórkę! Każdy z Zumbowiczów zachwycał nas na nowo ogromem radości i ciepła. Było wspaniale i naprawdę lepiej nie mogliśmy sobie tego wymarzyć! Tak właśnie zaczęło się 3-godzinne zumbowe szaleństwo! Wszyscy tańczyli przez cały ten czas z szerokimi uśmiechami na twarzach dając z siebie wszystko dla czworonogów.

Aż 527 osób dołożyło swoją cegiełkę do sukcesu tego przedsięwzięcia na rzecz bezdomnych Psiaków i zaangażowało się w akcję! Razem możemy więcej! Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 8537 zł, które przeznaczymy na zakup specjalistycznej karmy oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla schronisk. Krakowscy Zumbowicze przynieśli rekordową ilość suchej karmy- aż 270,205 kg oraz zabawki, smycze, szelki, obrożę, 3 miski, opatrunek, 4 koce i cały worek pościeli, które już w sobotę przekazaliśmy wraz z wolontariuszką Dominiką dla Psiaków z DAR SERCA Fundacja Dla Zwierząt spod Krakowa.

flo5

flo9

Gorąco dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna!

Wspaniałym uczestnikom za ogromne, otwarte serca, słowa otuchy i wsparcia oraz ciepło, które nam daliście. Za miłość do psiaków i radość z pomagania!

Cudownym instruktorom – Regli Hernandez-Madej, Alicji Turczyńskiej-Bryl, Małgorzacie Śliwińskiej, Katarzynie Hojoł, Alicji Ożóg, Annie Półtorak, Sebastianowi Nabielec oraz Jackowi Roszakowi serdecznie dziękujemy za pasję i energię, dzięki której rozgrzaliście uczestników i stworzyliście niepowtarzalną atmosferę! Jesteście wspaniali! Praca z Wami to dla nas prawdziwy zaszczyt!

Nieziemskim wolontariuszom ze State Street Bank Polska: Edyta Warzeszka, Aleksandra Ślaga, Urszula Stasiak, Agnieszka Skrzyńska, Michał Szawan, Urszula Hejmo, Monika Jurek, Agata Konsur, Katarzyna Kumor, Sylwia Zięba, Alicja Chybiak, Ewelina Parkitna – zrobiliście kawał dobrej roboty! Dzięki Wam całe wydarzenie przebiegło spokojnie i bez stresów!

Kapitalnym Partnerom, którzy wspierali nas na każdym kroku i uczynili nasz Fluomaraton Zumby realnym. Ogromne podziękowania kierujemy do:

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Miasto Kraków oraz Pana Prezydenta Jacka Majchrowskiego, Concept Music Art Sp. z o.o., ArcelorMittal Poland, Bartosz Filipowicz, Robert Kopecki, Grzegorz Droba, Iza Łysoń Arts, Izabela Brańka Fotografia oraz Piotr Malec Foto Express, ibis budget Kraków Stare Miasto, ibis Krakow Centrum, Infinity Fitness, Studio Tańca Skalski Dance School, Fanaberie Multistore, Pasta Masta, Cisco Kraków, Klub Studencki zaUEK, URSS AGH – Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH, Bonjour, Fluo Party Polska, globprint.pl.

Dziękujemy za objęcie patronatem medialnym naszego wydarzenia oraz liczne publikacje przez:
Onet, Shape, TVP3 Kraków, Kraków PL, Radio Pasja, LocalLife, a także
dziennikpolski24.pl.

Wielkie dzięki po raz setny! Za wsparcie, pogodę ducha i tony pozytywnej energii, która dała nam ogromną motywację do dalszych działań. Jesteśmy dumni i wdzięczni za to, że mogliśmy wszyscy razem tworzyć do cudowne wydarzenie! Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, bo przecież dobro wraca!

Ten Maraton Zumba był wyjątkowy i wzruszający. Przeżyliśmy wspaniałe chwile, które zapadną nam w pamięci na długie lata!

Następny Maraton Zumby dla Psiaków odbędzie się 17 kwietnia w Warszawie, na który serdecznie zapraszamy!

 

 

Tagi
Pokaż wiecej

Dominika Drobiazg

Kocham psiaki odkąd pamiętam. Moją misją jest zachęcanie do adopcji psów starszych i niepełnosprawnych. Chcę łamać psie stereotypy i pokazywać rzeczywistość. Jestem ogromną melomanką, działam w ruchu rekonstrukcji historycznej już 7 lat. Zawsze znajdę wolną chwilę na wypad w góry.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close