PSIAKI DO ADOPCJI

Frania – łagodna suczka nie radzi sobie w schronisku

Frania bardzo przeżywa pobyt w schronisku… Jest zwykłym kundelkiem, niczym nie wyróżnia się z wyglądu. Ludzie mijają ją obojętnie i wybierają ładniejsze psiaki. A maleńka całymi dniami siedzi w betonowym boksie. Ta łagodna suczka zasługuje na kochający dom.

Wolontariusze przychodzą do niej tylko w weekend.. Oprócz niej są jeszcze inne psiaki, więc Frania ma w tygodniu może 20 minut uwagi i czułości ze strony człowieka.

 

Frania to maleńka sunia w typie pinczera. Ma około 2 lat.

Jest wielką przylepą i pieszczoszką. Nie odstępuje człowieka na krok, uwielbia rozdawać całusy. Najbezpieczniej czuje się na rękach. Sunia ma w sobie pokłady pozytywnej energii i miłości, którą okazuje całym swoim ciałkiem. Może zamieszkać z innym psem lub kotem. Lubi dzieci. Będzie najlepszą przyjaciółką pod słońcem, jeśli ktoś tylko da jej szansę..

Frania to urocza i łagodna suczka

Ma najwspanialszy charakter na świecie, bardzo szybko się przywiązuje i kocha ludzi na zabój. Będzie wspaniałą kompanką do wspólnych wędrówek i leniuchowania na kanapie. Łatwo przyzwyczai się do życia w mieszkaniu.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

Przebywa pod Łodzią, lecz do najlepszego domu dowieziemy malutką.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 604 101 165


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button