PSIAKI DO ADOPCJI

Fruzelek, niewidomy staruszek, pilnie szuka kochającego domu!

Fruzelek, niewidomy staruszek, pilnie szuka kochającego domu. To nieduży, spokojny, bardzo łagodny i grzeczny piesek o przyjaznym usposobieniu.

Do schroniska trafił po tym, jak został znaleziony. Niestety nikt go nie szukał i nikt się po niego nie zgłosił.

Piesek prawdopodobnie od dłuższego czasu nie miał zbyt dobrej opieki. Ma nieleczony zespół suchego oka i  niestety stracił bezpowrotnie wzrok. Obecnie otrzymuje leki mające na celu zmniejszyć ciśnienie w oczkach, jest bardzo dzielny i grzecznie znosi zabiegi weterynaryjne.

Okrywa jest trochę brudna, sucha. Psiak raczej nie otrzymywał zbyt dobrego pożywienia, ale w tej chwili otrzymuje pożywienie odpowiednie do jego wieku i kondycji.

Na szczęście nie ma niedowagi, mamy nadzieję, że odzyska lepszą formę i będzie się jeszcze cieszył nadchodzącym latem.

Fruzelek

Fruzelek jest niedużym pieskiem; waży około 11 kg, to jego właściwa masa ciała. Spokojnie chodzi na smyczy, dobrze sobie radzi, choć raczej długie wędrówki nie wchodzą u niego w grę. Świetnie dogaduje się ze schroniskowymi towarzyszami, nie sprawia najmniejszych problemów.

To kochany, grzeczny, cichutki staruszek, którego największym wrogiem jest wiek – Fruzelek ma powyżej 12 lat.

Bardzo prosimy o dom dla tego kochanego staruszka. Niech choć ostatnie lata swojego życia spędzi wśród kochających go ludzi…

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest pod opieką lekarza weterynarii. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jeśli wyniki badań krwi na to pozwolą zostanie wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji:

Psiak przebywa w schronisku PSIE POLE w Racławicach koło Miechowa (woj. małopolskie).

Tel: 793993779


Szukasz innego zwierzaka? Zobacz pozostałe Psiaki do adopcji.

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button