PSIAKI DO ADOPCJI

Okrutnie zraniony Gacuś dzielnie znosi przeciwności

Ranny Gacuś wiele przeszedł, to pewne. Prawdopodobnie kiedyś miał kochający dom – teraz go stracił. Zamiast tego teraz ma ogromną ranę na tułowiu i leczenie przed sobą. Nigdy nie będzie wiadomo w jaki sposób został zraniony. Mimo przeciwności Psiak nie poddaje się – jak na razie znosi leczenie bardzo dzielnie. Rana na szczęście szybko się goi, jest nawet szansa że pozostanie po niej niewielki ślad.

Bardzo spokojny Psiak

W schronisku przebywa od niedawna, w kojcu zachowuje spokój i dystans. Gacuś nikomu się nie narzuca – ani ludziom, ani innym Psiakom. Nie jest agresywny. Psiak stara się zachowywać równowagę niezależnie od sytuacji. Z innymi Psiakami stara się nie wchodzić w konflikty i bardzo dobrze mu to wychodzi. Z pewnością ze swojej strony jest w stanie zagwarantować oddanie, spokój i zaufanie względem człowieka.

Pełne smutku oczy

Gacuś to niewielki Psiak, jego sierść jest w rudym kolorze. Gacuś waży teraz około 7 kg. Psiak przyciąga uwagę swoimi oczami.

Po nocach śnią mi się jego wielkie, smutne oczy… ” – mówi jedna z osób, która opiekuje się Gacusiem w schronisku.

Liczymy, że wkrótce ktoś dostrzeże w nim potencjał i przygarnie go do siebie na stałe. Gacuś marzy o właścicielu i domu, aby mógł spędzić tam resztę swoich dni.

Gacuś chce zmiany na dobre

Psiak zaufał już kiedyś ludziom – miał dobry kontakt z człowiekiem. Skoro raz się udało, Gacuś ma nadzieję, że uda się raz jeszcze. Z niecierpliwością czeka na jeszcze jedną szanse od losu. Życie w schronisku po wyleczeniu jest najgorszym z możliwych scenariuszy dla Psiaka. Gacuś niestety nie czuję się tutaj dobrze, mimo że ze strony opiekunów może liczyć na ogromne wsparcie.

Kontakt w sprawie adopcji

Na nowego właściciela Psiak oczekuje w schronisku w województwie łódzkim.

Schronisko zapewnia pomoc w transporcie Psiaka.

Więcej informacji o psiaku i adopcji pod numerem telefonu: +48 505 682 029.Szukasz innego zwierzaka w innej lokalizacji? Sprawdź w innych schroniskach.

 

Pokaż wiecej

Patrycja Biernat

Studentka marketingu i wzornictwa. Chętnie angażuje się w działania charytatywne, do których motywuje ją praca z ludźmi. Wolny czas lubi spędzać aktywnie np. zwiedzając nowe miejsca.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button