KOCIAKI DO ADOPCJI

Gaweł – kociak bardzo źle znosi schronisko. Pilnie szuka domu!

Gaweł to 4-letni kocur, który w schronisku jest już od niemal dwóch lat. Kociak bardzo źle znosi schronisko i pilnie potrzebuje domu!

Gaweł był kiedyś ogromnym i dobrze prezentującym się kotem, jednak źle znosi pobyt w schronisku, co przełożyło się na spadek jego wagi. 

Niestety nie jest to typowy pieszczoch, kot który uwielbia przebywać na kolankach. Pewnie stąd jego pobyt w schronisku trwa już prawie 2 lata.

Gaweł jest nieco nieśmiałym i wyobcowanym kotem. Jednak chętnie przychodzi do ludzi, a jeśli zostanie dodatkowo zachęcony to łasi się i garnie do człowieka.

Bardzo lubi smaczki, wystarczy wyciągnąć coś dobrego, a zaraz zjawia się tuż obok. Lubi głaskanie, jednak ceni też swój prywatny czas, poświęcając go na wylegiwanie się i spanie. Unika kontaktu z innymi kotami, ale nie ma z nimi problemów.

Możliwe, że kiedy trafi do nowego domu i obdarzy zaufaniem swojego opiekuna to stanie się bardziej otwarty, kontaktowy i chętny do pieszczot.

Do tej pory nie doświadczył miłości i bezpieczeńśtwa, jakie daje własna rodzina.

Swoje potrzeby załatwia do kuwety. Jest zaszczepiony przeciwko chorobom zakaźnym oraz wściekliźnie. Test na białaczkę ujemny.

Przed adopcją prosimy zaopatrzyć się we własny transporter.

Kociak przebywa obecnie w schronisku w Lublinie.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 81 466 26 42


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button