PSIAKI DO ADOPCJI

Gratisek – ten rudzielec bardzo potrzebuje domu po ciężkiej operacji!

Gratisek to wspaniały, przepiękny i przemiły, bardzo łagodny psiak. Piesio trafił do nas zadbany, bardzo lubi ludzi i jednocześnie stresuje się schroniskiem.

Gratis

Gratisek – miłość i czułość w Gratisie

Gratisek ma około 1 roku, uwielbia się bawić, jest na wskroś łagodny. Gratisek waży około 16-17 kg, to jego właściwa masa ciała. To chodząca, bawiąca się i uśmiechająca w swój wyjątkowy sposób psia łagodność, W schronisku skulony, nieobecny, zestresowany. Na spacerze radosny, szczęśliwy. Trafił do nas wykastrowany.

U Gratiska odkryto poważne zwyrodnienie stawu biodrowego spowodowane urazem. Konieczna była operacja – resekcja główki kości udowej. Po okresie rekonwalescencji, kiedy wytworzy się staw rzekomy, powinien wrócić do pełni sprawności. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku, pilnie potrzebuje domu, schronisko to nie miejsca, żeby dochodził do siebie po takiej operacji. 😥

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany.


Kontakt w sprawie adopcji:

Tel.: 793 993 779. Na smsy nie odpowiadamy.
 Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa), istnieje opcja pomocy z transportem.


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button