PSIAKI DO ADOPCJI

Grzanek – skrzywdzone psie dziecko prosi o dom

Grzanek razem z rodzeństwem został zabrany od właściciela, który nie umiał zapewnić im dobrych warunków. Wszystkie maluchy były niesamowicie zapchlone i zarobaczone. Obecnie przebywa w schronisku w Zielonej Górze.

Psiak mimo tak młodego wieku, wiele przeszedł. Poznał już, czym jest ludzkie okrucieństwo, czym jest samotność, głód i lęk.

Grzanek jest bardzo nieśmiały, boi się gwałtownych ruchów, hałasu. Cieszy się na widok człowieka, jednak nie do każdego podejdzie, potrzebuje chwili, żeby zaufać obcej osobie. Schronisko to nie miejsce dla psiego malucha, pobyt za kratami i ograniczony kontakt z człowiekiem, może pogłębić jego problemy.

Grzanek

Czy Grzanka czeka dziecińśtwo w schronisku?

Uwielbia szaleć z rodzeństwem, podgryzać, ganiać i skakać po sobie. Poszukujemy dla Grzanka odpowiedzialnego właściciela, gotowego na ewentualną pracę z psem, który może sprawiać problemy przez niewłaściwą socjalizację w wieku szczenięcym.

Nie wiemy jakiej wielkości będzie, gdy urośnie. Przed właścicielem nauka czystości, podstawowych komend, chodzenia na smyczy – Grzanek obecnie nie wie jak prawidłowo zachowywać się u boku człowieka.

Kontakt w sprawie adopcji

tel.: +48 784 90 88 90, +48 (68) 323 07 66
e-mail: schroniskozg@gmail.com


Szukasz innego zwierzaka w innej lokalizacji? Sprawdź w innych schroniskach.

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close