PSIAKI DO ADOPCJI

Hera – jej cierpienie było niewyobrażalne. Ty możesz jej pomóc

Chcesz pomóc? Szukamy domu „na dożycie” dla suni o gołębim sercu. Hera waży ok. 40 kg i jest w typie owczarka środkowoazjatyckiego. Właśnie otrzymałyśmy wyniki jej badań i sunia ma kostniakomięsaka… czyli złośliwy nowotwór kości, dodatkowo jeszcze zaatakowana jest listwa mleczna.

Sunia w zeszłym roku została odbita z pseudohodowli.

Przez prawie 10 lat była eksploatowana i rodziła szczeniaki.

Jest w typie owczarka środkowo azjatyckiego, więc zapewne był to wspaniały biznes dla jej „opiekuna”. Hera do schroniska trafiła ze swoim synkiem 8-letnim Zeusem, zwanym też Miśkiem.

Są ze sobą bardzo zżyci i każdą próbę rozłąki przeżywają paniką. Niestety w Schronisku mieszkają osobno i to tez źle wpływa na samopoczucie suni. Że tak powiem – gorzej być nie może.

Chcesz pomóc?

W tym momencie szukamy domu dla Hery, gdzie przez ostatnie tygodnie czy miesiące mogłaby po raz pierwszy od kilkunastu lat zaznać ciepła domowego, gdzie byłaby rozpieszczana i kochana.

Nie przestajemy wierzyć w cud – że ktoś przygarnie ich razem. Ale w tej chwili walczymy o każdy dzień dla Hery. Obecnie siedzi sama w malutkiej klateczce w schroniskowej geriatrii…

Nie chcemy, żeby tak zakończyło się jej wystarczająco smutne życie.

W domu będzie to opieka paliatywna – podawanie leków przeciwbólowych, ewentualnie po wcześniejszej konsultacji chemio- a nawet radioterapia. Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Wierzymy w cuda i wierzymy, że przed Herą są jeszcze piękne chwile. Pomóżcie odczarować jej całe dotychczasowe życie.


Kontakt w sprawie adopcji: 

Więcej informacji tutaj: http://www.napaluchu.waw.pl/…/wszystkie_zwierzeta…/011700678

Tel. Justyna: ‭660 691 535‬, Kasia: 883 904 666

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button