KOCIAKI DO ADOPCJI

Hovet – jednooki kociak całe życie spędził w schronisku

Jesteście ciekawi kim jest Hovet? To schroniskowy jednooki pirat o ciemnoburej sierści. Jako mały kociak trafił do schroniska i nie dane było mu poznać, co to znaczy kochający dom i ludzka dobroć. To 2-letni kot, który w schronisku spędził całe życie.

Nie ma prawego oczka, co wcale nie przeszkadza mu w normalnym życiu. Hovet jest lekko wycofanym kotem, jednak z zaciekawieniem obserwuje wolontariuszki przebywające w boksie.

Poszukuje człowieka wzrokiem, jednak nadal boi się sam podejść.

Ten wyjątkowy jednooki kociak potrzebuje domu, gdzie w swoim tempie przekona się do ludzi, zazna miłości i ciepła, dostanie własną miskę oraz miejsce, gdzie będzie mógł odpocząć.

Hovet bez problemu dogaduje się z innymi kotami w boksie. Może w nowym domu zyska również czworonożnego przyjaciela?. Bardzo chętnie wyleguje się na poduszce, a jeszcze chętniej wygrzewa się w promieniach słońca. Hovet korzysta z kuwety.

Prawdopodobnie będzie potrzebował trochę czasu, żeby zaklimatyzować się w nowej rodzinie. Jednak z pewnością odwdzięczy się nowym opiekunom całym swoim kocim serduszkiem za pokazanie mu, co to znaczy mieć kochający dom.

Jak każdy kot przebywający w schronisku ma podstawowe badania i szczepienia. Test na białaczkę dał wynik ujemny.

Aktualnie Hovet przebywa w domu tymczasowym, ponieważ zaczął niechętnie jeść. W celu adopcji prosimy kontaktować się bezpośrednio przez stronę.


Kontakt w sprawie adopcji:

Kot przebywa w okolicach Lublina. Prosimy kontaktować się z fanpagem Koci Herosi z Lubelskiego Schroniska

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button