PSIE NOWINKI

iFetch – aportowanie 3.0

Jak wiadomo, zaczynając od Chihuahua po Bernardyna, większość psów uwielbia wspólnie spędzony na zabawie czas ze swoim właścicielem. A co jest najpopularniejszym i najłatwiejszym sposobem na wspólną zabawę ? Oczywiście – aportowanie. Niektóre czworonogi potrafią to robić godzinami, ale niestety w dzisiejszym świecie niewielu właścicieli ma aż tyle czasu ma rzucanie piłeczek swojemu przyjacielowi. Naprzeciw temu problemowi wychodzi urządzenie iFetch.

Co to właściwie jest iFetch ?

iFetch to automatyczna wyrzutnia piłeczek. Jej mały rozmiar pozwala na wykorzystanie jej niemal w każdym domu. Twój pies na pewno ją pokocha.

Jak to działa ?

Urządzenie iFetch pozawala na automatyczny wyrzut piłeczki umieszczonej w jego zagłębieniu. Najlepszą opcją urządzenia jest to, że Twój pies może sam je obsługiwać po krótkim przeszkoleniu. Wystarczy, że umieści piłeczkę w odpowiednim miejscu.

Wyróżniamy dwa modele: dla małych i średnich psów oraz dla średnich i dużych psów. W zależności od modelu w urządzeniu iFetch dostępne są następujące opcję odległości wyrzutu, które możesz sam zaprogramować: (dla małych i średnich zwierząt) 3 metry, 6 metrów oraz 9 metrów, (dla średnich i dużych zwierząt) 3 metry, 7 metrów, 12 metrów – w zależności od wielkości pomieszczenia, w którym znajduje się urządzenie. Programowanie urządzenia jest banalnie proste – powyższe opcje są wybierane przez wciśnięcie odpowiedniej ilości razy jednego przycisku.

ifetch wyrzut

Typy urządzenia różnią się również wielkością obsługiwanych piłeczek. Dla małych i średnich psiaków – piłeczki mają średnicę 40 mm, natomiast dla dużych – średnicę 63,5 mm.

Warto tutaj również podkreślić, że urządzenie ma dwie opcje zasilania w zależności od modelu – dla małych i średnich zwierząt dostępne jest zasilanie sieciowe i bateryjne, natomiast dla średnich i dużych zwierząt – zasilanie sieciowe i akumulatorowe. Co znaczy tyle, że do użytku tego urządzenia nie ogranicza Cię jedynie Twoje mieszkanie – możecie świetnie się bawić również na wspólnym urlopie lub w ogrodzie.

iFetch przyciski

Główną zaletą tego urządzenia jest to, że pies może korzystać z niego samodzielnie – ale jeżeli już nauczysz swojego pupila jak może samodzielnie skorzystać z urządzenia, zapamiętaj by na noc schować piłeczki aby uniknąć nieprzespanej nocy 🙂

iFetch pozwala na zabawę niezależnie od tego czy jesteś czy nie ma Cię aktualnie w domu – sprawi, że Twój pies nie będzie się już nudził!

A co wy sądzicie o tym urządzeniu?  Czekamy na wasze opinie.

Autorka tekstu: Maja Jędrzejczak


Zdjęcia produktu pochodzą ze strony producenta: https://goifetch.pl/


Chcecie zapewnić więcej rozrywki Waszemu pupilowi? W poszukiwaniu innych zabawek możecie zajrzeć na stronę naszego sklepu fundacyjnego: 

https://sklep.karmimypsiaki.pl/zabawki

100% zysku sklepu idzie na pomoc bezdomnym Psiakom!


Tagi
Pokaż wiecej

Maja Jędrzejczak

Absolwentka Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Interesuje się nowinkami technologicznymi, w wolnych chwilach zanurza się w książkach. Od dziecka wychowywała się ze zwierzakami i jest ich wielką miłośniczką. Aktualnie właścicielka sznaucerki miniaturki Nutki.

Powiązanie artykuły

2 Comments

  1. Nie można tak samemu…ręcznie? 🙂 Zawsze dziwią mnie tego typu urządzenia do aportowania. Wygląda fajnie, ale czy pozwalanie psu, żeby sam się sobą zajmował w taki sposób jest dobre?

    1. Oczywiście jest w tym trochę racji. iFetch wydaje się jednak ciekawą alternatywą dla osób starszych, schorowanych, chwilowo kontuzjowanych itd. Może też zapewnić psu rozrywkę podczas nieobecności właściciela. Chociaż pewnie w takim wypadku bezpieczniej byłoby zostawiać psiaka z iFetchem w ogrodzie niż w domu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close