NEWSY

Inspiracje na prezent dla miłośników psiaków

Tydzień temu przygotowałam dla Was posta z inspiracjami na prezent dla naszych kochanych czworonogów.

Dzisiaj będzie coś dla nas – miłośników psiaków! 

Zapraszam do mojego subiektywnego przeglądu prezentów dla osób, które uwielbiają również akcesoria oraz ubrania z psiakami.

 

  1. BLUZY

Te poniżej należą do moich ulubionych! Są ciepłe i miłe w noszeniu.

  1. ALOHA FROM DEER 179 zł
  2. Mr Gugu & Miss Go 159 zł
  3. ALOHA FROM DEER 179 zł
  4. ROTTLOVE 109 zł

 

2. KOSZULKI

Myślę, że każdy potwierdzi, że t-shirty to najbardziej praktyczna i wygodna rzecz jaką wymyślił człowiek! A jeśli do tego mają świetny nadruk z motywem zwierzęcym – idealnie!

1. ROTTLOVE  49 zł

2. JUNGMOB 109 zł

3. KIZIMIZI 119 zł

4. MINT AND PEPPER 74,50 zł

 

3. AKCESORIA

Czy istnieją gadżety fajniejsze od tych z psiakami? Według mnie nie! 🙂

  1. ROTTLOVE 25 zł
  2. Mr Gugu & Miss Go 103,95zł
  3. Mr Gugu & Miss Go 35,95 zł
  4. ROTTLOVE 45 zł

Szczególną uwagę zwróćcie na ROTTLOVE, firmę, która kocha zwierzaki i wspiera nasz Biznes z sercem!

Przeczytajcie co założycielka mówi o swojej marce:

ROTTlove powstało dokładnie rok temu, z chęci robienia czegoś co da mi satysfakcję i spełnienie pasji.
Kocham psy, zwłaszcza rottweilery z którymi się wychowałam i kocham też modę.
Adopcja porzuconego rottka Kenzo natchnęła mnie do tego żeby to nie była tylko sprzedaż, żeby za tym szła również  pomoc, dlatego w swoich działaniach wspieram różne Fundacje zajmujące się bezdomnymi zwierzakami.

Historycznie pierwsze zimowe kominy uszyła moja Mama. Zapytania ludzi o kolejne rzeczy i bardzo miłe opinie, przekonały mnie do znalezienia szwalni i odpowiednich materiałów, żeby stworzyć pierwszą mini kolekcję. Znalazłam super miejsce w rodzinnych stronach na Kaszubach gdzie przyjęto mnie domowym naleśnikiem i kawą. 🙂  Przy rekomendacji szwalni materiały użyte do uszycia naszych ubrań są również produkowane w Polsce.
W ten sposób narodziła się marka ROTTlove – ubrania na spacer z psem w miejskim stylu. Na spacerze nie trzeba wyglądać nudno i szaro buro. W ROTTlove wygląda się stylowo, jest wygodnie i dodatkowo każdy wie, że jesteś psiolubem!

Marka Mint and Papper również bardzo wspiera zwierzaki!

Kilka słów o firmie:

Mint and pepper to polska marka stworzona z pasji i potrzeby spełniania marzeń, utrzymana w casualowym stylu, tworząca damskie ubrania głównie typu oversize wykonane z dzianin wysokiej jakości. Firma to nie tylko nasz sposób na utrzymanie, bardzo cieszę się, że dzięki niej mogę pomagać innym, w tym przypadku zwierzakom. Od zawsze psiaki były ważną częścią mojego życia, od kiedy pamiętam bardziej interesowały mnie gazety typu „Kocham zwierzęta” niż gazetki o księżniczkach, wolałam biegać po okolicy rozwieszając ogłoszenia o znalezionych psach niż siedzieć na podwórku ze znajomymi.

8 miesięcy temu w końcu spełniłam swoje marzenie i zaadoptowałam pieska ze schroniska. Od tamtego czasu jeszcze bardziej zaangażowałam się w pomoc bezdomniakom, głównie za pomocą firmy. Często dajemy rzeczy na licytacje na rzecz schronisk, raz na jakiś czas robimy paczki, wpłacamy darowizny, jak tylko jest jakaś akcja to bierzemy w niej udział. W najbliższej przyszłości chcemy przyłączyć się do akcji Karmimy Psiaki poprzez projekt „Biznes z sercem” i na pewno zrobimy dużą świąteczną paczkę dla psiaków ze schroniska. Mamy również w planach stworzenie koszulki, której motyw będzie związany z adopcją, a część dochodu ze sprzedaży pójdzie na cele charytatywne związane ze zwierzętami.

Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. A jakie psiakowe firmy Wy lubicie najbardziej?

 

 

christmas cracker

Kochani, a już w najbliższy weekend 12-13 grudnia gorąco zapraszamy na CHRISTMAS CRACKER do Galerii Kazimierz w Krakowie!
Podczas świątecznej edycji targów mody znajdziecie również nasze stoisko. Mamy dla Was nowe, świetne koszulki, torby oraz inne niespodzianki!
Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na podopiecznych akcji karmimypsiaki.

Tym razem, przez cały weekend będziecie mieli okazję zobaczyć i kupić ubrania od polskich projektantów, wyjątkowe akcesoria i biżuterię, a przede wszystkim MOŻECIE WESPRZEĆ BEZDOMNE PSIAKI!

Targom będzie towarzyszyła zbiórka karmy dla schronisk, które wspieramy, dlatego bardzo liczymy na Wasze otwarte serca!

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tu 

ZAPRASZAMY!!

Pokaż wiecej

Natalia Sekuła

Jest właścicielką 16 letniego kundelka Mokisa. Stara się propagować adopcje starszych psiaków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button