PSIAKI DO ADOPCJI

Odebrany interwencyjnie Irysek szuka kochającego opiekuna

Irysek to duży psiak, który ma ok. 8 lat. Przybywa obecnie w schronisku w Zielonej Górze. Został odebrany interwencyjnie.

Psiak całe swoje życie spędził na pilnowaniu firmy. Po tym jak zakład został zamknięty, Irysek został sam. Przez pewnien czas był dokarmiany przez osobę prywatną.

Kiedy trafił do schroniska, okazało się, że ma ogromne zmiany skórne, które nie były leczone. Leczenie zajęło trochę czasu, ale na tę chwilę psiak wygląda pięknie. Jego niecodzienne umaszczenie jest wyjątkowo piękne.

Irysek zasługuje na szansę

Psiak nie miał za wiele kontaktu z człowiekiem i dopiero teraz uczy się, że nic złego mu nie grozi. Uczy się powolutku chodzenia na smyczy. Uwielbia psie smakołyki i bliski kontakt z człowiekiem. Ma potencjał na zostanie cudownym towarzyszem.

Szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy są w stanie poświęcić mu czas, zaopiekować się odpowiednio i nigdy nie porzucić.


Kontakt w sprawie adopcji:

Tel.: +48 784 90 88 90; +48 (68) 323 07 66
 E-mail: schroniskozg@gmail.com

Godziny otwarcia: codziennie 10.00-18.00


Więcej Psiaków do adopcji znajdziesz TUTAJ.


Chcesz wesprzeć Iryska i inne bezdomne Psiaki?

Przekaż swój 1% na rzecz Fundacji Sarigato
Cel szczegółowy: Karmimy Psiaki

KRS 0000 445 475


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close