PSIAKI DO ADOPCJI

Janek – wielki pies o jeszcze większym sercu!

Janek to okolo 3-letni samiec w typie bulla. Został porzucony przez właścicieli. Bardzo umięśniony, silny jak Pudzian, wrażliwek, ciamajda. Najpierw robi, potem myśli. Jest bardzo emocjonalny.

Mieszkał w mieszkaniu i nie sprawiał większych problemów. Lubi ludzi, szybko łapie z nimi pozytywny kontakt. To towarzyski pies, któremu brakuje kontaktu z człowiekiem.

W kontakcie z innymi psami bywa różnie. Z innymi chłopakami trzeba uważać, aczkolwiek nie ma problemu z każdym napotkanym psem. Dogaduje się za to bardzo dobrze z suczkami.

Potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, grzecznie się odwołuje. Jest raczej posłuszny i reaguje na komendy. W jego przypadku dobre efekty przynosi pozytywne wzmacnianie.

Mieszkał w mieszkaniu i nie powinien sprawiać większych problemów. Jest zaszczepiony, dopisuje mu apetyt, nie ma problemów zdrowotnych. Z racji tego, że jest bardzo emocjonalny i energiczny, potrzebuje stabilnego otoczenia, najlepiej w domu bez innych psów.

Bardzo o źle znosi pobyt w schronisku. Nie radzi sobie emocjonalnie z brakiem swojego opiekuna, obecnością dużej liczby psów i ciągłym hałasem. Bardzo frustruje go przebywanie w kojcu schroniskowym.

Janek nie był jeszcze kastrowany (kastracja jest warunkiem adopcji, bierzemy na siebie koszt kastracji).

Był źle traktowany w przeszłości, prawdopodobnie bity. Potencjalny adoptujący musi spędzić z nim trochę czasu i lepiej go poznać.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 531 851 609


Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close