PSIAKI DO ADOPCJI

Jaskier – po tylu przygodach czeka go samotność?

Jaskier to starszy pies, który do schroniska trafił w styczniu 2016 r. Miał poważnie uszkodzone oko. Jaskier miał usuwanego guzka z jamy ustnej oraz przeszedł amputację ogona.

Te ułomności w niczym psu nie przeszkadzają, jest w dobrej w formie. Nie należy do najmłodszych, z jego pyszczka można wyczytać cierpienie i nieustającą walkę o lepsze życie.

Jaskier najprawdopodobniej całe swoje dotychczasowe pieskie życie spędził na łańcuchu. Nie wie, co to smycz. Na spacer wychodzi z boksu bardzo chętnie, ale smycz mu ogromnie przeszkadza. Przypięty do niej kręci się w kółko i trochę ciągnie. Ale poza tym spacer z nim jest bardzo przyjemny, żwawy i zabawny.

Psiak jest bardzo grzeczny i kontaktowy. Głaskanie i drapanie sprawia mu przyjemności, lubi się bawić i turlać. Widać, że towarzystwo człowieka działa na niego bardzo pozytywnie i jest mu bardzo potrzebne. Nie ma problemu z nawiązaniem znajomości z innymi psami. Smakołyki zjada bardzo chętnie i domaga się dokładki. Psiak jest bardzo energiczny i wesoły.

Powrót do boksu jest dla niego dramatem. Zapiera się na wszystkie możliwe sposoby, aby zostać na wolności.

Jaskier z pewnością może zamieszkać na podwórku, gdzie będzie mógł swobodnie oddawać się uciechom biegania . Ciepła i wygodna buda, która będzie jego oazą, na pewno zaspokoi jego potrzeby posiadania własnego kąta. Regularny posiłek i kochające serce człowieka sprawi, że pies będzie szczęśliwy . Z całą pewnością jego nowy opiekun zyska wiernego przyjaciela, który przy okazji stanie się czujnym stróżem posesji.


Kontakt w sprawie adopcji:

Magda – 693 525 079

Psiak przebywa obecnie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu.


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button