NEWSY

Karmimy Psiaki zaczyna pomagać Kociakom!

Jak wiecie, w zeszłym roku otworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju Fundacyjny Internetowy Sklep Zoologiczny. 100% zysku sklepu przeznaczone jest na pomoc schroniskom. Teraz otoczymy swoją opieką również Kociaki!

Asortyment sklepu został poszerzony o akcesoria i karmę dla kotów.

Fundacja Sarigato od zawsze stawiała na innowacyjne i nowoczesne narzędzia, które pozwalają „pomagać przy okazji”. Taka idea przyświecała założeniu fundacyjnego sklepu, w którym każdy klient, robiąc zakupy dla swojego pupila, może wspierać porzucone zwierzaki.

Robimy kolejny krok naprzód i rozszerzamy swoje działania, ponieważ chcemy dotrzeć ze swoją pomocą do jeszcze większej liczby potrzebujących futrzaków!

Od teraz, robiąc zakupy w Sklepie Karmimy Psiaki, pomagasz też bezdomnym Kociakom!

Ostatni raport Narodowej Izby Kontroli wskazuje na to, że w ciągu ostatnich lat drastycznie wzrosła liczba kotów przebywających w schronisku (do ok. 24 tys., tj. o prawie 18%). Pobyt w schronisku to trauma dla każdego zwierzaka, ale koty wyjątkowo źle znoszą bezdomność. W ich naturze drapieżnika leży silna identyfikacja z terytorium, na którym mieszkają.

Bardzo źle znoszą zmiany i ograniczenie wolności.

kot
Wyjątkowo często zapadają na depresję, a na jej skutek łatwiej zarażają się chorobami, które w schroniskowych warunkach okazują się śmiertelne.

Stąd decyzja Fundacji Sarigato o rozszerzeniu swojej działalności i wprowadzeniu do sklepowego asortymentu karmy i akcesoriów dla kotów.

Zakupy dla swojego pupila możesz zrobić w wielu sklepach, ale tylko w tym, kupując – pomagasz  bezdomnym Psiakom i Kociakom.


Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button