PSIAKI DO ADOPCJI

Karo – psiak o najsmutniejszych oczach

Cześć!

Nazywam się Karo. Mam już 7 lat. Szukam domu. Sporo już w życiu przeszedłem, człowiek wielokrotnie zawiódł moje zaufanie. Chociaż nie sprawiałem żadnych problemów, moi kolejni właściciele porzucali mnie i oddawali do schroniska.

W schronisku jestem od 2013 roku. Jak dla mnie to bardzo długo. Można by było pomyśleć, że już przywykłem do życia w schronisku. Do tego hałasu, bycia w klatce i wychodzeniu na krótkie spacery, ale tak nie jest.

Już prawie pięć lat czekam na człowieka, który mnie pokocha.

Powoli tracę nadzieję, że znajdzie się ktoś, komu będę mógł ofiarować całe swoje psie serce.

Jestem zwykłym czarnulkiem, na którego nikt nie zwraca uwagi. Za każdym razem, gdy ktoś mija mój boks, podnoszę oczy z nadzieją i merdam ogonkiem. Jak dotąd wszyscy omijają mnie obojętnie. Chociaż często słyszę, że mam najpiękniejsze oczy na świecie.

Ostatnio trafiłem do hoteliku, ale wciąż marzę o spokojnym, ciepłym domu. Takim na zawsze.

Karo będzie wspaniałym przyjacielem!

Jestem bardzo przyjacielski i spokojny. Kocham towarzystwo ludzi. Z innymi psiakami dogaduję się dobrze. Należę do bardzo grzecznych psów, dobrze zachowuję się w mieście, ładnie chodzę na smyczy, nie sprawiam żadnych problemów. Jestem wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Mogę zamieszkać w rodzinie z dziećmi, ponieważ jestem bardzo łagodny. Będę również wspaniałym kompanem dla starszej osoby.

Może Ty dasz mi szansę na szczęśliwe życie?


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 604 101 165

Możliwy transport na terenie całej Polski. Karo przebywa obecnie w okolicach Łodzi.


Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.
bg

Podoba Ci się, jak działamy?

Pomóż nam się rozwijać i przekaż 1 %
na rzecz naszej fundacji.

Fundacja Sarigato

KRS 0000445475

Cel szczegółowy:

Karmirmy Psiaki

Pomagam

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close