PSIAKI DO ADOPCJI

Kivi – psi ideał skazany na schroniskowy boks

Kivi to przemiły, kochany, bardzo przyjaźnie do ludzi nastawiony piesek. Piesio jest niewielki, waży około 11-12 kg. Ma mięciutką, dłuższą okrywę włosową. To młody piesek, ma około 4-5 lat, na pewno nie więcej.

Maluch trafił do nas ze złamaną lewą tylną łapką (wyłamany fragment kości udowej), ale wrócił do sprawności. Łapka została poskładana poprzez osteosyntezę, dobrze się zagoiła, mamy nadzieję, że za kilka miesięcy po złamaniu nie będzie już śladu. Obecnie psiak ma wyciągnięte śruby i biega na łapce. Wymagane jest jedynie jej regularne ćwiczenie.

kivi

Kiviś jest wspaniałym, kochanym, przemiłym i kontaktowym pieskiem. Uwielbia przytulanie, głaskanie, zabawę z ludźmi. Piesio jest czyściutki, załatwia swoje potrzeby na zewnątrz. Nigdy nie załatwił się w pomieszczeniu – nawet gdy był połamany. Nasz podopieczny nie jest hałaśliwy, nie sprawia żadnych problemów. Doskonale dogaduje się z innymi pieskami, nie sprawia problemów.

Kivisiu ma niesamowicie mięciutką okrywę włosową, trochę przypomina ona sierść cocker spaniela. Bardzo lubi głaskanie. Jego grzywa jest gęsta jak u lwa.

Kivi ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie ucieka, trzyma się człowieka. Lubi także noszenie na rękach 😉

Na pewno szybko odnajdzie się w rodzinie i będzie jej wiernym ukochanym czworonogiem. Bardzo prosimy o dobry dom dla Kiviego. Zasługuje na kochającą rodzinę i prawdziwy, troskliwy dom.

Kontakt w sprawie adopcji:

Psiak przebywa w schronisku w Racławicach. Szukamy właściciela lub nowego domu.

Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779


Chcesz wesprzeć Kiviego i inne bezdomne Psiaki?

Przekaż swój 1% na rzecz Fundacji Sarigato
Cel szczegółowy: Karmimy Psiaki

KRS 0000 445 475

⇒ www.karmimypsiaki.pl/1procent


Więcej Psiaków do adopcji znajdziesz TUTAJ.

Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close