PSIAKI DO ADOPCJI

Koleś – olbrzym o łagodnym sercu

Koleś to 40 kg radości i miłości skierowanej w stronę człowieka. Kocha ludzi, uwielbia być blisko, to niesamowity pieszczoch, lubiący głaskanie i dotyk.

Koleś jak przystało na psa w młodym wieku – ma ok. 5,5 roku – jest psem żywiołowym, z mnóstwem energii, uwielbia spacery, bieganie i wszelkie aktywności fizyczne, a jednocześnie jest niesamowitym pieszczochem.

Jeśli tak jak on uwielbiasz się ruszać, nie lubisz siedzenia na kanapie i nudy – będziecie idealnymi towarzyszami!

To pies na którego widok automatycznie się uśmiechasz, a dzień staje się lepszy.

Na spacerach bardzo się pilnuje, uwielbia być blisko człowieka, przybiega z wielką radością na każde zawołanie, a pozostawiony sam w domu zachowuje czystość i nie niszczy. Koleś ładnie chodzi na smyczy, spuszczony pilnuje się i przybiega na zawołanie. Dogaduje się z mniejszymi od siebie suczkami. Mimo swoich gabarytów lubi przebywać w domu.

Psiak jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany, aktualnie przebywa w domu tymczasowym w woj. świętokrzyskim.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel.: 728 396 084 – Kasia


Więcej Psiaków do adopcji znajdziecie TUTAJ.

Koleś

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button