PSIAKI DO ADOPCJI

Kondzio – pomimo nowotworu wielki optymista!

Kochani ogromnie nam przykro, ale Kondzio nie wygrał walki z nowotworem i odszedł za TM… 🙁

Kondzio to około 8-letni, nad wyraz pozytywny psiak, który do schroniska trafił w 2013 roku. Jest to pies, który nader wszystko ceni kontakt z ludźmi. Przechodząc obok jego boksu widać, że z nadzieją patrzy w stronę człowieka. Macha ogonem, tupta łapkami, robi wszystko, aby poświęcić mu choćby chwilę uwagi.

Niestety psiak ma zdiagnozowaną grzybicę i nowotwór wątroby. Jest na razie za słaby na dalsze badania. Dostaje kroplówki na wzmocnienie aby móc sprawdzić, czy będzie można go operować. Choroba sprawiła, że stał się bardzo słaby i osowiały.

Powinien wyjść ze schroniska, to nie jest miejsce sprzyjające leczeniu. Ta kochana psina ogromnie potrzebuje teraz opieki, czułości i ciepłego miejsca, aby walczyć z chorobą.

Na spacerach najchętniej chciałby być głaskany cały czas! Wprost uwielbia kontakt z człowiekiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie sprawia żadnych problemów.

Kondzio5

Nadawałby się jako towarzysz dla starszej osoby, a także dla rodziny z dziećmi. W domu powinien być jedynym psem, gdyż jest strasznie zazdrosny o inne psy – chce dostawać czułości tylko dla siebie.

Mamy nadzieję, że przed zimą Kondziu znajdzie swój wymarzony dom i nie będzie musiał marznąć w czterech kątach swojego boksu.  

Ciężko zrozumieć, że pies o tak cudownym charakterze od ponad 2 lat czeka na dom.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:

Schronisko w Krakowie ul. Rybna 3

Kontakt do schroniska: 12 429 74 72

Kontakt do wolontariusza: 500-056-086.

 

kondzioblog2

Nie kupuj, adoptuj!

Schronisko w Krakowie ul. Rybna 3

Kontakt do schroniska: 12 429 74 72

Kontakt do wolontariusza: 500-056-086.

 

Tagi
Pokaż wiecej

Natalia Sekuła

Jest właścicielką 16 letniego kundelka Mokisa. Stara się propagować adopcje starszych psiaków. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close