NEWSY

Kot konfident wskazał kryjówkę poszukiwanego mężczyzny

O tym, że koty są niezwykle mądre, przekonał się ostatnio 20-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna był poszukiwany przez policję, a miejsce jego kryjówki wskazał… mruczek. 

Pod koniec marca funkcjonariusze z 7. komisariatu w Lublinie wpadli na trop dwudziestolatka poszukiwanego za zniszczenie mienia. Z ustaleń policji wynikało, że może on przebywać w jednym z mieszkań znajdujących się na terenie miasta. Funkcjonariusze postanowili więc sprawdzić ten trop.

– Drzwi do lokalu otworzyła im matka poszukiwanego. Kobieta oświadczyła, że od dawna nie widziała swojego syna. Operacyjni jednak nie do końca jej uwierzyli i postanowili przeszukać mieszkanie.  – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Podejrzenia policjantów wzbudziło dziwne zachowanie kota

Gdy mundurowi weszli do pokoju, ich uwagę przykuł czarny kot. Zwierzak siedział na podłodze i niczym zahipnotyzowany patrzył na drzwi szafy. Policjanci postanowili sprawdzić jej zawartość i już po chwili wyciągnęli 20-latka ukrytego za stosem ubrań.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.  Dzięki „czworonożnemu konfidentowi” spędzi tam najbliższe pół roku. Podejrzewamy, że kociak nie ma co liczyć od niego na smaczki z okazji Dnia Kota. 

Szukasz najnowszych informacji ze świata Psiaków i Kociaków? Przeczytaj również:

Pokaż wiecej

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button