PSIAKI DO ADOPCJI

Mała Mi – najbardziej przyjazna sunia na świecie

Mała Mi trafiła do schroniska kilka tygodni temu i pilnie szuka nowego, odpowiedzialnego domu. To najbardziej przyjazna sunia na świecie.

Zimne schroniskowe boksy nie są miejscem dla takiej kruszynki.

Sunia jest cudowna, bardzo otwarta i kontaktowa. Cierpi zamknięta sama w boksie, płacze i domaga się uwagi i zainteresowania człowieka.

Wyprowadzona na zdjęcia cały czas wskakiwała nam na kolana, rozdawała buziaki i pokazywała brzuszek do miziania. To taki typowy psiak do domu – noszenia na rączkach i spania w łóżku, a nie siedzenia za kratami… Ta przyjazna sunia może stać się idealnym towarzyszem do wspólnego wylegiwania się na kanapie.

Sunia imię ma nieprzypadkowe, bo pomimo przepiórczych rozmiarów wcale nie ustępuje większym psom w przepychaniu się do człowieka.

sunia

Ignorowana czy niezauważona potrafi głośno przypomnieć o swojej obecności, bo przecież małe księżniczki mają pierwszeństwo w mizianiu i nie lubią, gdy się o nich zapomina.

Sunia ma kochany, ukierunkowany na człowieka charakter, dlatego bardzo pilnie szukamy jej własnej rodziny.

Ze względu na gabaryty zmieści się w każdym mieszkaniu. Mała Mi jest mikruskiem, waży zaledwie 5 kg (chociaż może zdjęcia tego nie oddają), jest drobnej i delikatnej budowy. Jest już po sterylizacji.


Kontakt w sprawie adopcji:

tel. 609 212 748

Sunia przebywa w Wieluniu.


 

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button