NEWSY

Czy skarpetkami można się najeść? Parę słów o naszej akcji z Many Mornings

Nasze cele realizujemy we współpracy z rozmaitymi partnerami. Mimo że wszystkie kooperacje są równie cenne dla pomocy zwierzakom, to różnią się między sobą szczegółami. Niektóre na przykład są wyjątkowo kolorowe. Tak jest w przypadku naszego nowego partnera – producenta skarpetek nie do pary Many Mornings.

W Karmimy Psiaki rozwiązujemy problemy bezdomnych zwierzaków i walczymy z niedofinansowaniem instytucji profesjonalnie zajmujących się opieką nad czworonogami.

Jak to robimy? Między innymi szukamy godnych zaufania partnerów biznesowych, we współpracy z którymi pozyskujemy środki na realizację naszych celów statutowych. O jednej z takich szczególnych współprac chcielibyśmy Wam dzisiaj opowiedzieć – przede wszystkim dlatego, że wspólna inicjatywa się rozrasta, a rokrocznie zasięg działań podejmowanych przeciwko bezdomności zwierząt jest coraz większy.

Mowa oczywiście o kolorowych skarpetkach nie do pary Many Mornings. Many Mornings to firma, która produkuje w Polsce (dokładnie w dziewiarskim sercu RP – Aleksandrowie Łódzkim) dość zwariowany produkt. To pary, w których jedna skarpetka jest inna od drugiej, a jednak razem stanowią komplet.

Many Mornings karmi Psiaki i Kociaki

Zwłaszcza kilka wzorów przypadło nam do gustu, ze względu na wdzięczny i bliski sercu temat: zwierzaki. Modele Playful Dog i Playful Cat opowiadają historie o pupilach, które mają szczęśliwe domy. Ich życie jest uszyte kolorowymi nićmi, dlatego prawdopodobnie nie mają powodów do narzekań. Pomyśleliśmy więc wspólnie, że może warto by zaangażować je do pomocy realnym zwierzętom w schroniskach w całej Polsce.

Od początku lipca 2020 5% ze sprzedaży każdego wzoru Many Mornings w psy i koty trafia na potrzeby naszej działalności.

Służymy wspólnej sprawie, a że możemy przy tym jeszcze pokolorować poranki ludzi w całej Polsce uroczymi zwierzakami, to tylko podwójna korzyść. Współpraca typu win-win. Widać to po roześmianych pyszczkach jamników, corgich i kundelków wyszytych na skarpetkach nie do pary.

Many Mornings

Ponieważ dobre pomysły chodzą parami, to nie skończyło się po prostu na wesołych skarpetowych wzorach. Ucieszyliśmy się, gdy dowiedzieliśmy się, że skład Many Mornings poszedł za ciosem i w sierpniu wystartował z kolejną akcją wspomagającą polskie schroniska. Akcja nosi nazwę Many Walks i zachęca do wolontariatu w trzech schroniskach partnerskich: w Zgierzu (fundacja „Medor”), w Dąbrówce k/ Wejherowa (OTOZ Animals) i w Warszawie (Azyl pod Psim Aniołem).

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie projektu.

Warto wziąć udział w tej wyjątkowej akcji, warto także kupować zwierzęce skarpetki, które wspomogą Bezdomniaki będące pod naszą opieką!

Skarpetkowe partnerstwo fajnie się rozwija, co jest dla nas wszystkich drogowskazem jak działać wspólnie dla dobra innych. Wkrótce na pewno kolejne podobne współprace pozwolą nam rozwinąć skrzydła jeszcze szerzej. Oby były równie owocne!

Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button