NEWSYPSIAK W DOMUWARTO WIEDZIEĆ

Mata chłodząca dla psa – czy to dobry pomysł na upalne dni?

Sierpień powoli dobiega końca, jednak tegoroczne lato nas cały czas rozpieszcza! Gorących dni jest wciąż bardzo dużo, a deszcze zdarzają się rzadko. Dla jednych ciepłe dni to powód do radości, dla innych – szczególnie tych futrzastych – to powód do spędzenia całego dnia na zimnych płytkach łazienkowych. Mamy na to jednak rozwiązanie!

Lato to dobry czas, aby zrobić naszemu czworonożnemu przyjacielowi zimny prezent. 😉 Zajrzyj do naszego sklepu fundacyjnego Karmimy Psiaki, w którym znajdziesz akcesoria chłodzące, między innymi maty chłodzące dla psa, dzięki którym nawet najgorętszy dzień będzie dla Twojego psiaka przyjemny!

Mata chłodząca dla psa

Latem nie tylko na spacerach jest gorąco. Problemem jest również przebywanie w pomieszczeniach. Posiadanie w domu klimatyzacji lub wiatraków to ogromny komfort, który na pewno doceni Twój psiak. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolić. Aby przetrwać największe upały, z pomocą przychodzi więc… mata chłodzaca dla psów Trixie! Jest to świetne rozwiązanie, które polubi każdy czworonóg.

Jak schłodzić psa w domu?

Mata przede wszystkim reguluje temperaturę czworonoga i bardzo szybko przynosi ukojenie. Działa nawet do kilku godzin, bardzo szybko jest gotowa do następnego użytku. Nie wymaga podłączenia do prądu lub wody. Zaczyna działać podczas kontaktu z ciałem pupila – zawiera chłodzący żel, który aktywuje się pod wpływem ciężaru. 

W naszym sklepie fundacyjnym znajdziesz wiele rodzajów produktów w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz odpowiednią matę do preferencji Twoich i psiaka. Pamiętaj, że produkt ten jest uniwersalny – matę można stosować zarówno dla psów, jak i kotów! Ciekawym rozwiązaniem jest również legowisko chłodzące, w którym czworonóg będzie mógł komfortowo spać oraz poduszka chłodząca dla psa

Zimna woda dla ochłody

Jedzenie i woda to doskonałe sposoby, aby w upalne dni przynieść zwierzakowi ulgę „od wewnątrz”. Pies podczas schładzania organizmu poprzez dyszenie traci dużą ilość wody, dlatego musi mieć do niej stały dostęp. 

Ciekawym rozwiązaniem jest automatyczne poidło dla psa ze spływającym strumieniem, które pozwoli mu się nawodnić i ochłodzić jednocześnie. Oprócz tego warto zaopatrzyć się w produkt, jakim jest miska chłodząca dla psa. Dzięki wkładowi chłodzącemu psiak będzie miał zimną wodę, która orzeźwi go nawet w największy upał. 

Chłodzenie psa przez pożywienie

Psy tak jak ludzie, w gorące dni mają często mniejszy apetyt, więc nie warto na siłę dawać im jedzenia. Słyszałeś kiedyś o lodach dla psów? Jest to coraz bardziej popularny sposób na chłodzenie psa w gorące dni. Możesz wykorzystać do tego zabawkę Kong z otworem w środku, włożyć do niej mokrą karmę i zamrozić. Gwarantujemy, że Twój psiak będzie zachwycony. 

Jeśli jednak potrzebujesz szybszego sposobu – wystarczy, że zamrozisz psiakowi warzywa pokrojone w paski lub podasz mu zimnego arbuza. Psy naprawdę to uwielbiają!

Pomagaj razem z nami!

W ofercie naszego sklepu fundacyjnego znajdziesz zabawki chłodzące, akcesoria oraz karmę i smakołyki dla psów i kotów. A czy wiesz, że Twoje zakupy przyczyniają się do pomagania Bezdomniakom? Cały zysk z zakupów przeznaczony jest na pomoc bezdomnym psiakom i kociakom w schroniskach – zapewniamy im pożywienie, szukamy kochających domów, wspomagamy zbiórki i leczenie. Zrób coś dobrego razem z nami!

Pokaż wiecej

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close