PSIAKI DO ADOPCJI

Matjas – psiak z chorym serduszkiem pilnie szuka domu

Matjas został znaleziony w rowie. Obecnie przebywa w schronisku w Zielonej Górze. To niedużej wielkości pies, który ma 7 lat.

Psiak nie miał siły, ani chęci się ruszyć. Był niesamowicie zakołtuniony i obolały. Po wstępnych oględzinach, gdzie niekoniecznie miał ochotę na jakikolwiek kontakt z człowiekiem. Okazało się, że Matjas ma chore serduszko.

Czy Matjas odzyska wiarę w człowieka?

Na tę chwilę psiaczek uczy się, że człowiek to wcale nie musi być samo zło. Nie przepada za dotykiem i ostrzegawczo strzela ząbkami. Chodzenie na smyczy wychodzi mu coraz lepiej, ale najchętniej wędrowałby całkiem sam.

Matjas ma apetyt i z chęcią wcina psie smakołyki, których się domaga. Szukamy dla tego biednego chłopczyka bardzo wyrozumiałego i kochającego domu, który zatroszczy się o psiaka tak jak na to zasługuje i nigdy go nie porzuci.

Kontakt w sprawie adopcji:

tel.: +48 784 90 88 90, +48 (68) 323 07 66
e-mail: schroniskozg@gmail.comSzukasz innego zwierzaka w innej lokalizacji? Sprawdź w innych schroniskach.


Tagi
Pokaż wiecej

Marta Adaśko

Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie szczęśliwa właścicielka Neli, najpiękniejszej na świecie suczki w typie owczarka niemieckiego. Od dziecka cierpi na nieuleczalną miłość do zwierzaków.

Powiązanie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

tło
SPRAWDŹ>
Close
Close